Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, mirjam said:

U Srbotrejdu Orthomol immun 6000din  30 granula

 

ola la

 

Nisu granule no kesice sa praskom

 

@morgana pa nemacka medecina, kazu uravnotezen sadrzaj vitamina i minerala, hvale ga worldwide

 

a da je skup jeste

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Nisu granule no kesice sa praskom

 

@morgana pa nemacka medecina, kazu uravnotezen sadrzaj vitamina i minerala, hvale ga worldwide

 

a da je skup jeste

 

jebenga  ako je uravnotezenost vitamina i minerala u tableti bas tolika filozofija. ali ok, svi se dopingujemo kako mislimo da je najbolje i to je u redu.

Link to comment

Citajte uputstvo za taj Orthomol, on se daje ljudima nakon zavrsenih ciklusa hemoterapije, znaci heavy shit. Meni se to cinilo malo prekomermo pa sam prestao da ga pijem, mozda ja gresim, ne znam. Pio sam ga sporadicno svaka 2-3 dana, ne secam se nikakvih nuspojava.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Imam konstantnu bol u grudima, malo povecan pritisak (142/95 I 90 puls)
inace pijem Preksanor za pritisak. Blagi kasalj takodje, nos zapusen, imam miris I ukus
Temp je 37.7 trenutno.

Za sve, ako možeš ikako, konsultuj lekara. Ne čekaj.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Citajte uputstvo za taj Orthomol, on se daje ljudima nakon zavrsenih ciklusa hemoterapije, znaci heavy shit. Meni se to cinilo malo prekomermo pa sam prestao da ga pijem, mozda ja gresim, ne znam. Pio sam ga sporadicno svaka 2-3 dana, ne secam se nikakvih nuspojava.

Da se nadovežem, za Orthomol sam čula kad se sinovljev vrtićki drugar spremao za ozbiljnu operaciju u USA pa su ga rokali ko astronauta da mu imunitet bude vrh vrhova i da se ne razboli pa da cela priča propadne.

Dalibore, ako možeš nabavi pulsni oksimetar. Meni su pluća isto slaba tačka i na njima me korona i spičila.

 

 

@Milosh76

bol oko srca ili pluća? možeš li da opišeš? ja sam imala spazme, osećaj kao da mi se grči svaka bronhija. imaš li ti oksimetar?

Edited by Valkyrie
Link to comment
11 minutes ago, morgana said:

 

jebenga  ako je uravnotezenost vitamina i minerala u tableti bas tolika filozofija. ali ok, svi se dopingujemo kako mislimo da je najbolje i to je u redu.

 

Ja ga uzeo po preporuci coveka koji je stalno sa ljudima u kontaktu zbog posla i nije zakacio ovo sranje. Inace je ovaj Immuno namenjen za bustovanje imuniteta posle hemoterapije i raznih sranja. Citao i neke forume gde ga preporucuju.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Ja ga uzeo po preporuci coveka koji je stalno sa ljudima u kontaktu zbog posla i nije zakacio ovo sranje. Inace je ovaj Immuno namenjen za bustovanje imuniteta posle hemoterapije i raznih sranja. Citao i neke forume gde ga preporucuju.

 

uvijek bih se oslonila na citanje sastojaka pomocnog ljekovitog sredstva pa odatle poredjenjem sa slicnima izvlacila zakljucke

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

Citajte uputstvo za taj Orthomol, on se daje ljudima nakon zavrsenih ciklusa hemoterapije, znaci heavy shit. Meni se to cinilo malo prekomermo pa sam prestao da ga pijem, mozda ja gresim, ne znam. Pio sam ga sporadicno svaka 2-3 dana, ne secam se nikakvih nuspojava.

 

Nuspojave su da ti boji mokracu u fluorescentno:)

 

Ja se zaista drugacije osecam sto se energije tice otkad sam poceo da se kljukam ortomolom, cinkom i D3 vitaminom, dakle nekih 15 dana

 

 

Ma kapiram, nego preporuka od pravog coveka @morgana

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment




 
[mention=1302]Milosh76[/mention]
bol oko srca ili pluća? možeš li da opišeš? ja sam imala spazme, osećaj kao da mi se grči svaka bronhija. imaš li ti oksimetar?


Centralno me boli, kao pritisak neki, konstantno

Nemam oksimetar.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...