Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Blizak drug, komsija 60+, jos jedan drug, rodbina neka s kevine strane, mozda 10ak ljudi bliskih zakacilo. Pola vakcinisano, pola ne, svi sa lakim simptomima osim rodjake kojoj su nasli bronhijalnu saru kao meni pre par meseci. Vakcinisana 2 ili 3 puta, dobro se oseca. Definitivno je ovo sad lakse nego do pre par meseci, valjda nece opet ojacati virus.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Kolega nevakcinisan,47 godina u ok formi.Prvi simptomi u Cetvrtak,danas pakuje stvari treba da se seli za dve nedelje.Bol u grlu i temperatura nepuna dva dana.To bi bilo to sa Omikronom.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, askeladden said:

Kolega nevakcinisan,47 godina u ok formi.Prvi simptomi u Cetvrtak,danas pakuje stvari treba da se seli za dve nedelje.Bol u grlu i temperatura nepuna dva dana.To bi bilo to sa Omikronom.

Potvrdjen omikron ili pretpostavlja da je korona?

Link to comment
40 minutes ago, kipo said:

To je super. simptomi i klinicka slika mislim. Valjda ce isceznuti kako se i pojavilo govno.

Pa da.Realno on je vec drugi,kolega koji je imao jos prosle godine je dobio ponovo od cerke,asimptomatski.Curenje nosa i slicne tricarije.Tako da je Omikron pocetak kraja.Problem jos uvek je katastrofalno zdravlje ljudske vrste i ocekivanja da ce 3,4,5 vakcina resiti problem gojaznosti,dijabetesa,kardiovaskularnog sistema.Nece 

Link to comment

Zenini roditelji pozitivni vec par dana. Prelezali vec u martu sa srednje teskim simptomima i vakcinisani 2x Sputnjikom. Trenutni simptomi kasalj i bol u grlu, sem toga nista.

Edited by nick1986
  • +1 8
Link to comment
55 minutes ago, Slavke1976 said:

@SNARC Nemojte sve od jednom 16Litara krvi da mi izvucete :D

 

Zaista sam mislio da odem i da dam krv da mi urade neko testiranje. Valjda ima neka laboratorija da to radi kod nas?

 

Odes kod Nestorovica, mozda snimi video sa tobom :fantom:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...