Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 minutes ago, renne said:

delta i oni stari sojevi, od omikrona ne

 

Tipicno za lika koji seta airmax tike i trenerku u trecoj deceniji 21. veka...vazda u raskoraku sa trendovima.

 

edit - @Sammael pa, trenutno je intersantno, neobicno..dosadice mi verovatno do popodneva..ali prezivecu :)

Edited by SNARC
  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, SNARC said:

Od jutros mi je ukinuto raspolaganje culom mirisa..sto je onako, poprilicno neobicno iskustvo. 

 

Iskorisceno u prave svrhe..mogu da jedem sardinu bez da mi dismr.

 

Inace, sve ostalo cool..mislio sam da ide na bolje i prolazi..ali izdao me nosinger.

 

7 minutes ago, SNARC said:

 

Po boji vase obuce, rekao bih da ste ekspert. Jel se za omikron gubi njuh..ili to vazi za deltu i prethodne sojeve ?

 

@Sammael @renne @Ras nemojte da me oplakujete bre vec..aman ljudi. Mislim, hvala..ali malko je jezivo.

 

Tužno je ovako jesti sardinu.

  • +1 6
Link to comment
delta i oni stari sojevi, od omikrona ne
i za deltu se prvo govorilo da ne i da njuh nije ni dominantan ni obavezan efekat, pa je posle ipak bilo da moze.

[mention=710]snarc[/mention]. takoe, pusti da te beli zekan savetuje hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:

i za deltu se prvo govorilo da ne i da njuh nije ni dominantan ni obavezan efekat, pa je posle ipak bilo da moze.

[mention=710]snarc[/mention]. takoe, pusti da te beli zekan savetuje hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

Proba covek da ne optereti zdravstveni sistem svojim prisustvom..i popase kritiku. 

Tako se i Novak zeznuo...

 

@adam Daj brokolija i karfiola dok se boje ne rastope. Inace, cini mi se da na lageru malo toga zdravog imam jer mi se cinilo da je samo kijavica koja brzo prodje u pitanju.

Edited by SNARC
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, cartman said:

Pravi je momenat da probas prokelj!

 

 

Za to ne postoji previ trenutak... Čak i da si na ivici da umreš od gladi, za prokelj nije pravi trenutak... :(

  • +1 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Za to ne postoji previ trenutak... Čak i da si na ivici da umreš od gladi, za prokelj nije pravi trenutak... :(

ja namerila za sutra prokelj :D 

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Da li priznaju rezultate testa krvi iz privatnih laboratorija, ako je uradjen dan pre ili par dana pre?

Meni je priznao ali rekao da uradimo ponovo (mozda zato sto sam bila u redu za kontrolu:)). E sad, u redu se prica da treba da budu laboratorije sa spiska privredne komore srbije; ja sam bila u beolabu i oni su na spisku, ima i dia lab, aqua lab… kucati pks kovid putovanja. 
 

da li ce mi upisati u sertifikat - izgleda da ne, jer drzavno imam samo negativan test. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...