Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

18 minutes ago, cedo said:

brate, sta asi ti bogu zgresio, na bozic nemati miris i okus :( 

  Reveal hidden contents

nek si ti dobro :) 

 

 

Juče jedem riblju čorbu i ne osećam čak ni ljutinu, baš loše :D

Link to comment

O cao drugarice, long time no see.

Ma opusteno, vidis da manje vise svi pisu kako im se digne, eno i jedan Djokovic je gluperda i zele mu sve najgore pa nista, a ne ja sto pisem za neke nepoznate nebitne ljude

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

O cao drugarice, long time no see.

Ma opusteno, vidis da manje vise svi pisu kako im se digne, eno i jedan Djokovic je gluperda i zele mu sve najgore pa nista, a ne ja sto pisem za neke nepoznate nebitne ljude

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja za većinu profesionalnih sportista mislim da su gluperde™ i to nema veze sa vakcinom već sa nedostatkom klasičnog obrazovanja. Napravili su u velikoj meri dobar izbor (čim su postali poznati profesionalci) ali je taj izbor zahtevao žrtvovanje na drugoj strani i to mi je skroz ok. Problem nastaje kada krenu fanovi da ih idealizuju pa se pitaju otkud to da najbolji svetski teniser, bokser, fudbaler, skakač u dalj, itd može da bude gluperda™?

  • +1 9
Link to comment

Jel ovo taj brzi korejski test? Tasta dobila simptome pa smo je testirali. Blaga prehlada za sada. Okruglo 1000 din je test

20220107_120204.jpg

Edited by de Sisti
  • +1 1
Link to comment



Ja za većinu profesionalnih sportista mislim da su gluperde[emoji769] i to nema veze sa vakcinom već sa nedostatkom klasičnog obrazovanja. Napravili su u velikoj meri dobar izbor (čim su postali poznati profesionalci) ali je taj izbor zahtevao žrtvovanje na drugoj strani i to mi je skroz ok. Problem nastaje kada krenu fanovi da ih idealizuju pa se pitaju otkud to da najbolji svetski teniser, bokser, fudbaler, skakač u dalj, itd može da bude gluperda[emoji769]?



Pa mislim i ja za mnoge da su tupavi i nadrogirani ali nikad nisam imao idola, npr. Vins Karter mi je bio omiljeni sportista ali pre svega zbog atletskih sposobnosti u igri a ne da pratim jel vara zenu, jel humanitarac ili ne, jel se vakcinisao ili ne... Sad ce neko reci da to nije isto ali onda se vracamo na pricu da vakcinacija i dalje nije obavezna i tako u krug. Ovde konkretno je jasno da je neko resio da se malo poiticki igra sa najboljim teniserom ikad ali to ne sprecava horde zla ppp-a da nepotrebno likuju i pisu gadosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Just now, Zli Gli said:


 

 

 


Pa mislim i ja za mnoge da su tupavi i nadrogirani ali nikad nisam imao idola, npr. Vins Karter mi je bio omiljeni sportista ali pre svega zbog atletskih sposobnosti u igri a ne da pratim jel vara zenu, jel humanitarac ili ne, jel se vakcinisao ili ne... Sad ce neko reci da to nije isto ali onda se vracamo na pricu da vakcinacija i dalje nije obavezna i tako u krug. Ovde konkretno je jasno da je neko resio da se malo poiticki igra sa najboljim teniserom ikad ali to ne sprecava horde zla ppp-a da nepotrebno likuju i pisu gadosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

 

Nisam mislio konkretno na tebe, već na gomilu ljudi koji prate i oponašaju svoje idole. Najgore je kada sportisti osete potrebu da budu life coach ili da sve znaju pa se obrazuju putem njima obližnjih Balkan infoa i onda svoja znanja dele fanovima koji to gutaju bez razmišljanja. I ja sam fan raznih sportista, pevača, glumaca itd ali većini ne znam opredeljenje po pitanju vakcine niti bi me to omelo da ih pratim ili još gore uticalo na moje razmišljanje

 

Ovo jeste igra ali daleko od toga da je unapred osmišljena i lukava politička zamka. Više je seci uši, krpi dupe damage control jer prvobitni plan nije dobro prošao.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:


 

 

 


 Ovde konkretno je jasno da je neko resio da se malo poiticki igra sa najboljim teniserom ikad ali to ne sprecava horde zla ppp-a da nepotrebno likuju i pisu gadosti.


 

 

 

 

51 minutes ago, Zli Gli said:


Ma meni lepo da mogu da se istresem bez posledica, kao u onom Staloneovom filmu sa Vesli Snajpsom u buducnosti kad izadje papirna kazna na svaku izgovorenu psovku pa Stalone kaze kurac picka sranje jebanje i uzme 4 papira da obrise dupe, tako ja pisem sekta nadrkani matori frustrirani neostvareni i padne mi veliki kamen sa srca. Svima lepo, jbg.

 

 

:D

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Tokom noci temperatura, smaracka :angry: polomi me k'o da me mrzi..
Ujutru 37.6C i opet glavobolja sto je jako cudno za mene, jer nisam neko ko ima takve probleme

Uglavnom, spakovao se i otisao jutros do kovid ambulante
Saturacija 98
Temperatura prilikom merenja tamo pada na 37.0 (znate ono, fali vam sve i svasta, pa odete kod doktora i tokom pregleda odjednom vas sve prodje) slusaju mi pluca itd, sve OK

A brzi test iz nosa kaze da sam negativan

 

Sve preslikano kao kod mene. Računaj da će temperatura nestati četvrtog-petog dana. :D

 

Doduše ja sam tukao Sumamed. 

Al retko odvratan taj osećaj kad se iznova probudiš sa temperaturom, dođe čoveku da se rokne.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...