Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Pitanje za Milosa,jesi ti bio na snimanju pluca u Medigrupi,a bio si pozitivan?
 
Da znam da joj zakazem privatno,ako primaju tako,inace nema nikakve simptome ali bih da proverim,vidim sta ovde pisete o upali pluca a bez simptoma.
Ja sam u Medigrup radio rtg, ne skener. A posle opstu praksu.

Kolcentar Im je jako opterecen I moras imati dosta strpljenja I da ne odustajes od cekanja na operatera.

Srecno
  • +1 1
Link to comment

Iskustvo, iz mog okruženja, sa nekoliko poznanika, je da se upala pluća ispoljava tek posle 8-10 dana. 

Svi su imali lakšu sliku i tek na kontroli, kad im spala tem. konstatovali upale pluća, Kod svih razločitog stepana.

Link to comment

i kod mene je tako. skoro 10 dana od simptoma na kontroli su snimili upalu. srećom jedno plućno krilo i mali deo zahvaćen.

 

Kod ćaleta posle više od nedelju dana od prestanka temperature, jaka upala oba plućna krila i 12 dana bolnice...

 

Pazite se, neka vas neko posluša svakih 3 ili 4 dana i svaki problem sa disanjem javite se lekaru. niko od 4 člana pozitivna u porodici nije imao više od 37,5 a posledice nisu naivne nikome. deluje da temp uopšte nije merilo

Link to comment

Pazi,keva je imala samo 2 dana 37,3 i to je to,nije ni skidala sa necim temperaturu,nijedan drugi simptom nije imala,vec 4 dana nema temperturu,odlicno se oseca,a kvna slika odlicna,onaj cpr,trombociti,leukociti,sve odlicno,radila u cetvrtak krvnu sliku.Zakazacu joj za narednu nedelju.

 

Pri tom tempertura joj se pojavila na kratko pa nestala posle dva sata,tako i sutradan i to je to.

Edited by Bogotac
Link to comment
6 hours ago, Bogotac said:

Da zamolim nekog ko je kompetentan odavde,da li je istina ovo sto je Snarc napisao,da ako oboje nose masku,a jedno je zarazeno,mala je sansa da se i drugo zarazi.

 

5 hours ago, cartman said:

Kod mene otac bio bolestan a majka (lekar u penziji) ga 15 dana negovala, spustala temperaturu, hranila, tusirala... i to sve bez maske i bilo kakve distance. pri tome je otac imao i upalu pluca i na kraju zaglavio i bolnicu na 10 dana mada je generalno mogao i bez toga.

 

Epilog - njoj nista a otac se oporavio bez ikakvih posledica (pluca cista, srce kao u mladica, ne mozemo da ga ubedimo da sa svojih 70 godina treba da malo uspori)

 

Znam za jos dva identicna slucaja u blizoj okolini da se bracni drug njije zarazio iako je proveo mnogo vremena sa zarazenom osobom u istom stanu bez ikakvih mera zastite. U jednom od ta dva slucaja muz ima antitela a zena ne.

 

Ono sto je tu interesantno da su muzevi bili bolesni a zene prosle bez ikakvih posledica

Nisam uopšte kompetentna sem što  znam slučajeve kao Cartmanov, da se bračni drug, žene, nisu zarazile a ni deca. Da li je do imuniteta, da li je do onog malo po malo stvorenog imuniteta kako objašnjava dr koji će gostovati u Utisku... pojma nemam

Link to comment

Desilo se mojoj drugarici koja ima 32 godine. Lekari su joj rekli da je to posledica toga što je korona najpre napala CNS.

Nije dugo trajalo, možda mesec i po - dva, pa je nestalo.

Link to comment
19 hours ago, ljuttko said:

 

Nisam uopšte kompetentna sem što  znam slučajeve kao Cartmanov, da se bračni drug, žene, nisu zarazile a ni deca. Da li je do imuniteta, da li je do onog malo po malo stvorenog imuniteta kako objašnjava dr koji će gostovati u Utisku... pojma nemam

ili do toga da ne prenose svi jednako..napadaj, jel drugarica sad dobro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...