Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Otprilike sve tegobe koje mogu da te snadju su se u nekom trenutku pripisivale COVIDu - glavobolja, grlobolja, kasalj, slomljenost, dijareja, pa i povracanje. S tim sto je najucestailija pojava malaksalost, bol u grlu i kasalj.

Link to comment
Ni iz cega krizna situacija. Klinac slinavio u vrticu. U Petak vece mu krenu oci da krmeljaju i mi ga odvedemo kod doktora, kaze konjuktivitis. Sutradan krene da povraca ali ga drzalo par sati i proslo. Sad je manje vise ok. Al od nocas supruga krene da povraca i temperatura 37.4 ja se raspadam al nemam temperaturu doduse bas jaku mucninu imam. 
 
ona sad otisla na pregled privatno i poslase je u kovid ambulantu. Jel jos neko imao slicne simptome ili ova samo ne zna sta prica? Ja nesto snisam cuo da je prvi simptom crvenilo ocihu i povracanje. Ukus/miris imamo klinac slini dosta i pomalo kaslje. 
 
Meni kolega pričao da mu je žena otišla u neku privatnu kliniku na potpuno drugi pregled.
Kaže da su u velikoj panici od COVID pacijenata i dah šalju u ambulante...
Da li je to njen utisak ili... Nemam pojma.


.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

I meni lici tako. Pogotovo sto se sve izdesavalo od petka uvece so ponedeljka ujutru. Malo mi verovatno da smo svi razvili simptome unutar 48h a vodili smo racuna bas bas, jedino iz vrtica da je doneo

Edited by nick1986
Link to comment

Sestra upravo otišla na testiranje, zadnja 2 dana nešto slaba i glavobolja, od jutros povraćanje i 37,3 temp. Zet dijareja ali bez malaksalosti i temperature. Vredi napomenuti da su u martu oboje preležali koronu. Čeka se rez. Sve se nadam da je zavladao neki stomačni virus :(

Edited by ducca
Link to comment
 
Nisu granule no kesice sa praskom
 
[mention=31]morgana[/mention] pa nemacka medecina, kazu uravnotezen sadrzaj vitamina i minerala, hvale ga worldwide
 
a da je skup jeste
Meni dva farmaceuta rekla da se Orthomol immun uzima mesec dana u kontinuitetu jednom godišnje pred sezonu gripa. Da li neko ima info da se uzima češće?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, nick1986 said:

Ni iz cega krizna situacija. Klinac slinavio u vrticu. U Petak vece mu krenu oci da krmeljaju i mi ga odvedemo kod doktora, kaze konjuktivitis. Sutradan krene da povraca ali ga drzalo par sati i proslo. Sad je manje vise ok. Al od nocas supruga krene da povraca i temperatura 37.4 ja se raspadam al nemam temperaturu doduse bas jaku mucninu imam. 
 

ona sad otisla na pregled privatno i poslase je u kovid ambulantu. Jel jos neko imao slicne simptome ili ova samo ne zna sta prica? Ja nesto snisam cuo da je prvi simptom crvenilo ocihu i povracanje. Ukus/miris imamo klinac slini dosta i pomalo kaslje. 
 

Skoro preslikana situacija kao i kod mene, cerka petak na subotu noc, povracanja na svakih sat i po, sin nedelja na ponedeljak isto, sada temperatura 37.5  kod sina i zene jedino sto ona ne povraca, sve se nadam da je neki stomacni, molim te pisi kako ste prosli

Link to comment
Sestra upravo otišla na testiranje, zadnja 2 dana nešto slaba i glavobolja, od jutros povraćanje i 37,3 temp. Zet dijareja ali bez malaksalosti i temperature. Vredi napomenuti da su u martu oboje preležali koronu. Čeka se rez. Sve se nadam da je zavladao neki stomačni virus :(

Brzi test u privatnoj klinici negativan. Ujutru će na Torlak da uradi i PCR za svaki slučaj.
  • +1 7
Link to comment
8 hours ago, Đipalo Junuz said:

 

Đe ste, ljudi.

 

Apdejt: poslali ćaleta danas iz kovid ambulante da se javi na infektivnu odmah (otišao je jutros u ambulantu jer kašlje sve jače, temperatura stalno oko 38 i iznad, skidao paracetamolom, tako mu rekli). Sumnjaju na upalu pluća, izvadili mu krv u ambulanti. Tek danas su mu dali antibiotik, uz njega i probiotik i još ponešto, brufen itd (osim brufena neću da pišem nazive i doze, da neko ne bi krenuo na svoju ruku da se leči i dozira, ne valja to)... Od srede i potpuno negativnog nalaza na plućima i kućnog lečenja do ponedeljka i sumnje na upalu pluća i slanja na infektivnu kliniku... Da se nadam da sve što im je makar malo sumnjivo šalju odmah na infektivnu... I da će valjda biti mesta u bolnici negde ako je za bolničko lečenje...

 

Čuvajte se.

Đe ste, ljudi.

 

Apdejt 2: Banja Koviljača, tamo je bilo mesta...

 

Čuvajte se.

  • +1 7
Link to comment

Potvrdjeno pozitivan. Ceo dan, od 7 ujutro pa do 9 uveče bio sam na liniji kuća-kovamb. Najpre 4h čekao da mi uzmu bris i krv, a od 17-20 prozivka rezultata. Navodno od 280 uzoraka 80% su bili poz. Organizovano je tako da svako ko dobije rez ide na pregled ali zbog ogromnog broja pozitivnih prvo su negativni poslati kući da dodju sutra™, a malo kasnije i svi oni kojima to nije prvi pregled. U medjuvremenu su produžili vreme pregleda do 22h

Terapija standardna, vitamini i minerali plus sirup za kašalj. Hemomicin ne spominju. Dve nedelje izolacije pa kontrolni pregled i test. Ma baš. 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...