Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

21 hours ago, Filozof manijak said:

To sam i ja razmisljao. Kaipram da mu je istekao ugovor, nije trenirao sa ekipom nego individualno, verovatno nije ni radio lekarski pregled. 

 

trebalo je da radi uskoro, pred novo potpisivanje ugovora pošto mu je istekao još u junu, nažalost nije dočekao

Link to comment

https://www.novosti.rs/sport/kosarka/908141/nebojsa-covic-smrti-majkla-odza-pokusava-zataska-kojoj-hali-desilo-imao-jak-udar-korone-marta-vrbovali#.Xy_IrZWCEGc.twitter

 

"Ono što me takođe pogađa, to su pokušaji da se zataška gde i u kojoj hali se to dogodilo, pa onda vidim izraz "anonimni prisutni". Zašto bi u ovom slučaju bilo šta bilo anonimno? Crvena zvezda je sa Odžom imala izuzetnu saradnju. Mi ćemo kao moralni ljudi uraditi ovaj deo posla, ali ćemo zahtevati da se dođe do potpune istine kako se dogodilo. Mnogo toga mi već znamo ko je učestvovao u tome. Odžo je od marta kao igrač Zvezde permanentno vrbovan. Mislim da je u okviru tih vrbovanja napravljeno ubrzanje koje je uticalo na ovo što se dogodilo.

 

 

Đubre bolesno.

Link to comment

Zivim za dan kad ce neko da provuce ovog degenerika kroz sudjenje da objasni svoje smrdljive doskocice i aluzije i da mu jednim postenim zatvorom skine onaj zlobni osmeh sa lica koji tacno mogu da zamislim kad izjavljuje ovakva sranja. Ali, on se bori za istinu i pravdu. Covic dr Nebojsa. More mrsh.

Edited by harper
  • +1 4
Link to comment
20 hours ago, Svarog said:

Ne znam da li je nekakva zvanična ali iskače mi po socijalnim mrežama peticija da Zvezda povuče Odžov broj. 

 

Daj bože da ima neko pametan tamo pa da urade to. 

 

 

Link to comment
On 8.8.2020. at 0:01, aram said:

pa dobro jebemu mater, jel ima neki doktor u tim našim klubovima da pregleda ljude, da im kaže šta smeju šta ne smeju?
baš užas...

 

Ima,ali ih niko ne jebe.Od petlica do seniora svi imaju nenormalno jake treninge.

Link to comment

Prvi čovek košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović biće večeras gost Sport Kluba

 

Intervju sa Čovićem moći ćete da pratite uživo na Sport Klubu 1 od 19.30

Link to comment

Ako je istina da nije dobio zeleno svetlo da se vrati treninzima, onda je na zalost sam odgovoran za svoju smrt , plus ljudi oko njega koji su mu davali  pogresne savete. Sve u svemu velika tragedija.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...