Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Moj susret sa Odzom

Prosao sam prosle godine pored njega i pomislio u sebi da nije ni cudo sto ste nas pobedjivali kad imate ovolikog coveka. I tad mi je bilo lakse posle svih tih poraza. Bio je nasmejan i veseo, a ja sam ga posmatrao, svi su ga posmatrali. I sad ne bih da budem preterano patetican, ali mnogo mi je zao sto se ovo desilo. I jos mi je zao sto nije igrao za Partizan. Odzo, Majkl Odzo

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
16 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Kakva jebena tragedija... 27 godina. Užas. Čitam da je preležao koronu, to ga je i sjebalo, unakazilo mu srce i ko zna šta još. 

 

Ko zna koliko će još ljudi stradati jer i ne znaju da su teško oštećeni ovim govnetom. Čuvajte se. 

 

Gde si video to da je prelezao covid? Bas sam pomislio da nije tromb u pitanju... Jbt uzas jedan

Link to comment
14 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Kakva jebena tragedija... 27 godina. Užas. Čitam da je preležao koronu, to ga je i sjebalo, unakazilo mu srce i ko zna šta još. 

 

Ko zna koliko će još ljudi stradati jer i ne znaju da su teško oštećeni ovim govnetom. Čuvajte se. 

 

Vrlo je verovatno da je to slucaj, plus sto je bio mlad, u naponu snage, gromada od coveka, i kao svaki sportista hteo je treningom da se vrati na stari nivo. Jezivo :( 

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

 

Gde si video to da je prelezao covid? Bas sam pomislio da nije tromb u pitanju... Jbt uzas jedan

 

Piše u tekstu na B92.

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

 

Gde si video to da je prelezao covid? Bas sam pomislio da nije tromb u pitanju... Jbt uzas jedan

U članku na b92

Link to comment

Био је, поред Стратоса, омиљени играч мог млађег јуниора. Пар пута смо се срели, ретка комбинација огромне физичке снаге и потпуно разоружавајуће безазлености. Нека му је покој души, баш ме је погодила ова вест :(

Link to comment

Da li se to ikad desilo u nekom EL klubu?

 

Poslednji takav slu;aj bio je Trajko Rajković.

 

edit: onako, iz glave pričam. Ne mogu da se setim nekog sličnog na tom nivou

Edited by April
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...