Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Sklonili Đokovića u Split, Uskokovića u Zvezdu, samo da niko ne smeta Filipu da pika 30 minuta u FMPu. Ostao je još Pot, al skloniće i njega, ne sumnjam.

Link to comment

Ma jok, ne smeta mi. Smeta mi samo kad neko napiše da je taj FMP Zvezdin proizvodni pogon. Čoviće i njihovu bolest mogu da razumem, sve ok. 

Link to comment

tuga od sastava, ovo nije ni za ec, stoji da je veci deo para otisao u partizan, al opet ovako jadno krenuti u el..

a i pitanje je dal ce se dovediti kec, al reko aj da se nadamo bar tome kad o cetvorci ni ne razmisljaju.. :facepalm: 

a ne treba  zaboraviti da je i kuzmic veliki znak pitanja u smislu da 3 godine nije igrao kosarku..

spacer.png

 

kad se podvuce crta nemamo legit ni keca ni trojku ni cetvorku, a bez pristojne zamene na 5.. 

umetnost je sklopiti takav sastav:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Pa šta, i nama je Želimir igrao, redovno trenirao i vraćao se u Padinjak na spavanje

Igrao i F4 u Ganu

Jedino ne znam da li Kuzma služi ovde ili u Foči

Sent from fav toy

Link to comment
22 minutes ago, April said:

Pa šta, i nama je Želimir igrao, redovno trenirao i vraćao se u Padinjak na spavanje

Igrao i F4 u Ganu

Jedino ne znam da li Kuzma služi ovde ili u Foči

Sent from fav toy
 

Može li malo bliže o ovome za nas mlađe? :D

Link to comment
On 30.7.2020. at 20:21, Nikodije said:

Ma jok, ne smeta mi. Smeta mi samo kad neko napiše da je taj FMP Zvezdin proizvodni pogon. Čoviće i njihovu bolest mogu da razumem, sve ok. 

 

Ponekad je dobro biti pametan pa proveriti da li realna situacija odgovara onome sto se tvrdi, pre nego sto se covek obruka tvrdeci nesto sto ne odgovara realnosti, ali to je ocigledno preveliki napor za mnoge. Zvezda nikada vise igraca nije odjednom prebacila iz FMP-a nego ove godine, plus jednog koji je djuskao tamo u delu prosle sezone da bi se igracki povratio. U rosteru cemo imati sest igraca koji su u jednom trenutku igrali za FMP (za Lazica se ne secam da li je igrao tamo, ako jeste onda sedam) i tog jednog (Kuzmica) koji se tamo oporavljao. Ako to nije dovoljno da se tvrdi kako FMP jeste u sistemu proizvodnje igraca za prvi tim koliko tacno igraca treba da dodje iz tog kluba da bi bilo dovoljno? 12 po sezoni? 15?

 

Razumem da je neko tvrdio to sto ti tvrdis prosle godine kad smo nakrcali onoliku gomilu stranaca, ove godine za takve tvrdnje nema osnova, Meni se cini da ljudi kao ti ne znaju tacno sta hoce, znaju samo da nista to ne valja i da bi oni bolje da ih neko pita. Ti kukas sto nema vise igraca iz FMP-a, onaj drugi kuka kako nemamo tim ni za Evrokup, prizivaju se istovremeno neki fantomski domaci talenti i stranci koji kostaju milion dolara po sezoni, ne valja kad Uskokovic ili Radanov igraju u FMP-u, ne valja kad predju u Zvezdu,... Jedino sto je od pocetka praksa je da se saceka bilo kakva odluka kluba i da se odmah tvrdi da je ta odluka glupa i da je trebalo odluciti potpuno suprotno, kakva god da je odluka.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...