Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, angelada said:

Meni leglo bez sms-a, usla u aplikaciju i tamo nasla. Intesa prekopcala nesto. 

I meni još juče a nema poruke, mada od buđave OTP ni ne očekujem. Jedva čekam da promenim banku kad se oslobodim dužničkog ropstva kod ovih slepaca.

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

I meni još juče a nema poruke, mada od buđave OTP ni ne očekujem. Jedva čekam da promenim banku kad se oslobodim dužničkog ropstva kod ovih slepaca.

Mislim da ce OTP da udje u neku mega promenu od januara, u smislu unapredjenja usluge, stoji nam taj projekat u “pajplajnu” al ne znam previse sem da hoce da sve prsti. 

Link to comment

4. mesec za redom gratis uplata od kladionice u kojoj sam radio, agilni menadzer me odjavio tek krajem septembra ali evo pojacali sa 3x150 evri u prosla tri meseca na 24 370 dindzi iliti 210 evri za ovaj mesec. Garant mi Vucko sredio da ne radim a dobijam lovu pa se odricem i ovih 30 jura pomoci u njegovu korist, kao i do sad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
[mention=102]Zli Gli[/mention] ako si se jednom prijavio leže ti lova hteo ti ili ne
fantom.gif
 
ako ti ne treba uvek možeš da je prebaciš nekoj humanitarnoj organizaciji
Mislim da nisam, cim mi nista nije leglo (osim od kladze, Bog ih blagoslovio svaki put). Keva popizdi svaki put kad dodje neka uplata ali ne mogu, bojkotujem Vucka i dosledan sam. Mada sam trebao uzimati i prosledjivati negde ali kasno je sad, plus sto dam i ovako privatno pa se iznivelisalo to svakako, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment

znam da nisi do kraja ozbiljan, ali brate nemoj to vucko, pa jos vucko daje

nisu to vuciceve pare, vec gradjna srbije

visestruko ce ova vlast naplatiti sav taj novac od nas

 

 

tebi to verovatno nista ne znaci, ali se itekako primilo, ogromna vecina gradjana srbije zaista smatra da vucic daje plate, penzije...

uostalom, imali smo i ovde prozivanje da se radi za vucica jer zaboga neko prima platu u drzavnoj firmi

  • +1 3
Link to comment
14 hours ago, angelada said:

Mislim da ce OTP da udje u neku mega promenu od januara, u smislu unapredjenja usluge, stoji nam taj projekat u “pajplajnu” al ne znam previse sem da hoce da sve prsti. 

Znači neka jaka kampanja, a ispod površine sve isto :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...