Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Od sutra, prvo penzioneri pa ostali dobijaju 3000 dinara.

 

Prijavljivanje vakcinisanih građana za jednokratnu pomoć od 3.000 dinara traje do 15. juna, a Mali je na Instagramu napisao da će od 17. juna novac biti isplaćivan i svim ostalim građanima.

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Stize lova, a vi ne pricate :D

 

Isplata 30 evra pomoći svim punoletnim građanima, koji su se za tu pomoć prijavili u aprilu, počinje 1. novembra. Reč je o drugih 30 evra iz paketa "30 +30" za koji smo se već prijavili.

 

Pored toga, u decembru stiže i dodatnih 20 evra. Za ovaj nije potrebna prijava ukoliko ste se u aprilu prijavili za paket "30 +30". Ukoliko, se međutim, niste prijavili, za ovih 60 evra, imate mogućnost da se prijavite za 20 evra i prijava će trajati od 15. do 30 novembra. Detalji prijave biće saopšteni naknadno, ali se tehnički neće razlikovati od ranijih načina.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

junior kenjao ko kamila shto ga ona prva isplata mimoishla usled nepovoljne kalendarske pozicije punolectva, a sad i zaboravio da treba da podize isuse.gif dry.png

ochajna cilja grupa rolleyes.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Haha 2
Link to comment

Ja nisam do sad vazdigao nista, mrzelo me da se cimam jer mi ne gori za tako malo novaca a i nekako od Vucka mi nije od srca, deluje mi kao los covek, izmalerisace me. Ali ako resim sad duzmem nesto, zbog radi da dam kevi za poneki racun ili da kupi sebi nesto, na sta imam pravo?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ja nisam do sad vazdigao nista, mrzelo me da se cimam jer mi ne gori za tako malo novaca a i nekako od Vucka mi nije od srca, deluje mi kao los covek, izmalerisace me. Ali ako resim sad duzmem nesto, zbog radi da dam kevi za poneki racun ili da kupi sebi nesto, na sta imam pravo?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Pa ako si se prijavljivao kada je trebalo, onda imaš 130€ na računu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...