Jump to content
IGNORED

Kućna i okolokućna fiskultura - koronafitnes


napadaj

Recommended Posts

18 minutes ago, roksi said:

 

e da znam za adriene, ona je bas super karijeru napravila s tim jutjub kanalom! odlicna je ali da, i meni su malo njeni casovi spori tako da retko "odem" kod nje. mada postoji nekada kada bas taj tempo odgovara. odlicno je za opustanje, smanjenje stresa, rastegljivanje, mir... super je ona. a i kucence joj je :wub: 

 

+1 i za jillian michaels :D (al nju izbegavam zbog kardija:)) samo zato jer mi je preferenca resistance trening (ostalo mi valjda iz balteskih dana :D). al apsolutno, odlicna je i mogu misliti da daje dobre rezultate. 

 

super, pliz sibni ako naidjes na jos neke favorite.

 

Daaaa, kučence :heart: Bendži, čini mi se...

 

Važi se, prosleđujem ako naletim na nešto zanimljivo ;)

 

Mada, ni ovo ne radim redovno, lenja sam ovako kad nemam termin u teretani nego sama petljam kod kuće. Sve nešto pomeram, odlažem, kasnije ću, e sad sam jela pa ne mogu, e samo još ovo da završim pa ću posle, e sad sam previše umorna pa ću sutra i tako... :isuse:

  • Hvala 1
Link to comment

Nista kod mene ne pali, samo konkretan odlazak na termin :(
To u kuci uz mnostvo i ekrana i animatora sa one strane, jok, ne radi.

Sacu bajs jos malo, doduse i da prestane grejanje :angry: ali ubi me ova fizicka neaktivnost na koju sam navikla u nekom starom zivotu -.-

Link to comment
  • 2 months later...

super vjezbe za ledja.

 

ja sam prije par mjeseci kupila sobni bajk, to mi je najbolje ulaganje ikad. standardizovala sam duzinu treninga prvo prema sitkomu, pa dramskoj seriji, pa dokumentarcima.
teretana me nece gledati uskoro.

  • +1 3
Link to comment

ja imam traku za trčanje koja već duže vreme samo skuplja prašinu. moraću da probam taj metod da uknapim to sa nekom serijom, odlična ti je ideja! :thumbup:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ja bi onu traku za hodanje, al' ne znam ni đe ni pošto.

Ne mrem trčat zbog kolena, al hodo bi laganini pola dana, malo uz poso, malo uz dramski program.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Lena said:

ja imam traku za trčanje koja već duže vreme samo skuplja prašinu. moraću da probam taj metod da uknapim to sa nekom serijom, odlična ti je ideja! :thumbup:

 

 super je, bas skrati vrijeme. 

btw, traka za trcanje mi je dugogodisnja zelja, ali je gabaritnija nego sto moj stan moze da podnese vizuelno, nazalost. nekad ce i ona da dodje na red, nadam se.

Link to comment
23 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ja bi onu traku za hodanje, al' ne znam ni đe ni pošto.

Ne mrem trčat zbog kolena, al hodo bi laganini pola dana, malo uz poso, malo uz dramski program.

Podesiš brzinu pa možeš i da hodaš :)

https://www.ringsport.rs/trake-za-trcanje

Preko njih sam poručivala, ali ima tome 10 godina.

24 minutes ago, morgana said:

 

 super je, bas skrati vrijeme. 

btw, traka za trcanje mi je dugogodisnja zelja, ali je gabaritnija nego sto moj stan moze da podnese vizuelno, nazalost. nekad ce i ona da dodje na red, nadam se.

Može da se sklopi, postolje bude otprilike nekih 60x65cm.

Meni je problem što zapravo ne volim da trčim, dosadno mi je. U jednom periodu sam radila skoro po čitav dan i nisam mogla da odem do teretane, pa mi je to bilo rešenje.

Zato mi je ovaj tvoj izum sa serijama genijalan :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...