Jump to content
IGNORED

Lepota života bez profesionalnog fudbala


Redoran

Recommended Posts

Kalco Djurkovic, Kalco na BK Stefanovic, PL Acika na BK, bljuc tra la la....

Al se nekad dobro jelo bas.Ima li kraja suzama za staaaarim doooobrim vremenima?!

Link to comment
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    27

  • John Coltrane

    7

  • Ratamahatta

    6

  • Babu Bhatt

    5

Pusti druge, sta ti smetaju? Svako ima pravo da pise sta hoce. Napisi nesto o svojim dozivljajima, kako ovo na tebe utice, sta ti mislis o temi i ostalo, a ne oneliner o drugima. 

Link to comment

ja sam ove sezone odgledao jedno 3 tekme ko čovek. ne, nisu mi dokurčili bogataši, industrija, odsustvo staaarog fudbala, nije nikakav protest, ne vodim plemenitu bitku...samo sam matori seronja koji ima sve manje i manje entuzijazma za mnoge stvari, pa tako među njima i za fudbal.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Gledanje tekmi na stadionu azteka je bilo oniricko iskustvo, sa sve onom senkom na sredini. Cak i preko tv. Zato je svaka tekma bila dobra, cak i one koje nisu to bile. Svaka je bila novi san, novi dogadjaj, sa dobrim i losim momcima, sa cudnim desavanjima, sa patuljcima i dzinovima. Komentatorov glas iz bureta, jarke meksicke boje, zive tribine, jara iznad terena od vrelog sunca, sjajna likra od koje su dresovi siveni, totali iz krajnje gornjeg rakursa, krupni planovi, pljuckanje, namestanje sokni, svadje sa sudijama, kao filmska traka, a sve usporeno kao da ima 30 slicica u sekundi, oznojeni gari lineker sa bandazom na ruci... 

I maradona... maradona... 

:hail:

To je to, zatvaraj temu.

Hvala ti sto si me u nekoliko recenica vremeplovom vratio u to nezaboravno leto.

Link to comment

Takođe, izuzetno volim da ispratim pretkola eurokupova :)

I to ima neku svoju draž, prvo iščekivanja oko ždrijeba, pa same utakmice, uvijek solidan broj iznenađenja.

 

Inače, tema odlična sa mnogo potencijala :thumbsup:

 

Link to comment
1 minute ago, renne said:

pa stvarno strašno

na sto tema kako je nekad fudbal bio fudbal, a piletina imala ukus piletine

 

Prijavi za spam i flood, sta da ti kazem.

 

A nesto da napises?

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

Strasno.

 

Ja sam shvatio uvodni post da postoji linija koja razdvaja kvalitet koji fudbal donosi obicnom coveku i momenat kada odmaze jer je vreme raditi korisnije i lepse stvari, pogotovo ako je sport postao stvar elektricne kutije a ne mirisa i ukusa i da je ovaj trenutak pogodan za razmisliti, tako je legla neka istorija.Najbolja su vremena ova sada, samo pisemo, nismo u stanju obrazloziti ukidanje profesionalnog sporta, ako neko zna slobodno nek kaze kako, evo krajnje je vreme za ukidanje zabrana, nista bolje od livescorea

Link to comment
1 minute ago, renne said:

ja napisao šta sam imao, a u veze teme

 

OK, jesi, izvini. 

 

Samo da te pitam, zaista si ocekivao da na ovako koncipiranoj temi nece doci ljudi da izraze nezadovoljstvo modernim fudbalom i da ga uporedjuju sa drugim vremenima? Pa ova tema je kao stvorena da iznedri bas takve postove.

Link to comment

Usporedba sa prošlim vremenima se sponatno uvukla u raspravu, možda bi ljudima fudbal, da je ostao takav, više nedostajao od ovog trenutnog modernog.

Sad, nerijetko prođe vikend da ne odgledam nijednu utakmicu od gomile prijenosa, pogledam rezultate na Sofi, eventualno golove koji me zanimaju i to je to, a nekad se danima čekao npr El Classico.

 

 

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Nisam se nesto pretrzao od gledanja fudbala (gledam "vece" ili "vaznije" utakmice, engleske, spanske, ligu sampiona kad je nesto interesantno, narocito kad se igra na ispadanje...nemam Arene, pa mi je skracena ponuda), niti ga preterano igrao u kladionici dok traje sezona NHL (to mi vise nedostaje), ali svakao mi nedostaje sama mogucnost da gledam fudbal, pa da sam izaberem da li cu nesto gledati ili odigrati.

E sad sto se tice evropskih ili svetskih prvenstava, tu volim da gledam sve utakmice.

Ako je za utehu, bar ne moram da odustajem od gledanja utakmica zbog Ace Stojanovica, a to sam sve cesce radio u poslednje vreme.

Dakle, fudbal, sto bi rekli djene-djene, bolje da ga ima, naravno, ali bas mi nedostaju Formula 1 i MOTO GP, (NFL ce se nadam se normalno igrati, to je sport koji najvise volim da gledam)), veliki teniski turniri, snooker i posebno odlasci na ove nase niške "male" utakmice, rukomet, odbojku (vaterpolo sam ove sezone bojkotovao zbog uvlacenja u dupe Jelenicu i Vucicu)...

Izvinjavam se sto sam umesao i druge sportove, al kad vec pisemo, ajd da dodam i to, ne trazi ni leba ni vodu...

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...