Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

na tari je haos po onim izvikanim/centralnim lokacijama, saobracaj kao u bg (a i tablice uglavnom)

na banjskoj steni red za selfije, horde tinejdzerki i malo starijih, u neudobnim papucicama za planinarenje i sa selfi stikovima. kucici, kolica, babe i bebe, kolone turista i auta... pobegli glavom bez obzira.

 

ali je zato okolo, po ostalim stazama i manje poznatim vidikovcima, divno. mi smo na oslusi i super nam je - jedino poneses namirnice za sto vise dana, da ne moras da ides do mitrovca ni u nabavku. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Aleksija said:

na tari je haos po onim izvikanim/centralnim lokacijama, saobracaj kao u bg (a i tablice uglavnom)

na banjskoj steni red za selfije, horde tinejdzerki i malo starijih, u neudobnim papucicama za planinarenje i sa selfi stikovima. kucici, kolica, babe i bebe, kolone turista i auta... pobegli glavom bez obzira.

 

ali je zato okolo, po ostalim stazama i manje poznatim vidikovcima, divno. mi smo na oslusi i super nam je - jedino poneses namirnice za sto vise dana, da ne moras da ides do mitrovca ni u nabavku. 

bili u subotu, pakao

Link to comment
7 minutes ago, renne said:

pijaca

 

Au, da. Sir, suvomesnato, duvan... Pre par godina mi neki lik poklonio kesu duvana tamo. Kaže, probaj.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

vidi namenski ima respektabilne izvore u vrhu vlasti

:s_dj:

Pa pricam ja ovde vec danima da kruzi lokalni aber o otvaranju granica, niko me ne slusa... :fantom:

 

Mada, kada bolje razmislim, kojmoj ih sada i otvaraju, samo da mi pravite guzvu na plazama... :nobles:

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...