Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

 

 

 

 

Ma ludilo, Aleksija, verovala ili ne ima ljudi (da ne kažem mamika) kojima je sad glavni issue šta ako ne bude mora ove godine. Mislim da ne vide dalje od nosa, ili možda stvarno nemaju drugih briga u životu. 

znash da sam ljubomorna tako, meni je more top uzivancija, a organizovanje mora mi se granichi po nivou stresa sa najavom izbijanja rata, bukvalno [emoji38]ol: 

 

edip@nikodije. e bukvalno.

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Link to comment

A toliko sjajnih ponuda ima po raznoraznim sajtovima pocev od septembra pa na dalje i gomila njih je sa mogucnoscu pomeranja letova/nocenja. Mene barem zena nece da smara sa "gde cemo ove godine" i da me tera da mesecima trazim neki super all inclusive (navika). Ovako, ako dobacim do nekog kampinga u Brandenburgu (okolina Berlina) pa plus imaju opremu za pecanje meni to dosta.

Mada sam siguran da ce sve turisticki zavisne zemlje morati sa nadju neki kompromis da makar malo ublaže nedostatak turista, inace su najebali vise nego od covida. Naročito Hrvatska, Turska, Grcka, Malta, Spanija....

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

eh, meni je odmor bio jedna od retkih preostalih svetlih tacaka, nesto u cijem se planiranju i organizovanju pocinje da uziva cim prodju zimski praznici.

sad gledam knjige koje sam vec kupila za odmor i shvatam polako da je vreme da pocnem da ih trosim na karantin :(

 

 

Link to comment

Ja 15' i u drugoj polovini avgusta prvoj nedelji septembra nije moglo da se diše... Kamp proradio ponovo, u Skrivenoj ludnica, Zaklopatica, Pasadur, sazidalo se hotelčića i pansiončića sa parkinzima za popizdit...

To više nije moje Lastovo :cry:

Link to comment

Inače iskustva dve bliske osobe. Jedni uplatili Istanbul oko prvog maja, otkazano naravno u agenciji im je rekli nema para nazad mogu sam da biraju drugu destinaciju i/ili drugi termin.

 

Drugi prošli još gore. Preko agencije uplatili Bali za početak aprila, iz agencije im rekli da avio kompanije ne vraća pare i da će im dati ili vaučer kada sve ovo prođe u vrednosti karte. za smeštaj rekli da im duguju pare ali da sad nemaju odakle da vrate.

 

Ja još nikako da se naviknem na tu ideju da ću morati da uzimam odmor bez da igde putujem , što je nažalost sve izvesnija opcija.

Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

@Anonymous

Za te što bi išli aosigurani™ po inostranstvima u vreme kad svet još liže post(?) COVID-19 rane nemam baš mnogo empatije. 

 

 

Ima dosta sveta odavde koji imaju kuće dole u Crnoj Gori, plus gomila koj se tu privali (uključujući mene) i niko nikad od njih nije plaćao putno osiguranje, a što Omiljeni napisa pitanje je da li će osiguranje protiv konrada uopšte postojati.

 

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

prvo brčkanje bilo planirano za poslednju nedelju maja, i dalje gajim nadu da će to biti izvodljivo

 

samo da otvore granicu, bez karantene i eto mene

 

 

realno ako zabodem septembar ima da se šutam u dupe

 

Maj jednostavno zaboravi, bio je to i moj plan, septembar je realniji, mada je i on veoma upitan, što se mene tiče igra i oktobar ukoliko ne bude drugog talasa.

Link to comment
4 hours ago, Skyhighatrist said:

Ja 15' i u drugoj polovini avgusta prvoj nedelji septembra nije moglo da se diše... Kamp proradio ponovo, u Skrivenoj ludnica, Zaklopatica, Pasadur, sazidalo se hotelčića i pansiončića sa parkinzima za popizdit...

To više nije moje Lastovo :cry:

Pa ja sve to izbegla, bila u mestu Lastovo, kupanje u Lućici i Mihajli, jako malo ljudi, kraj

jula

Link to comment
Just now, Skyhighatrist said:

Tačno sam pomislio na Lučicu dok sam pisao :heart:

 

y4OgVfT.jpg

Aaaaaaaaaa

Nigde nikog, u ovoj kuci desno na kraju 2 slovenacke porodice starih ljudi, sa sve 4 sup daske.. plivanje iz lucice do mihajle oko rta je izazov

Link to comment

Baš si davno bio :)

 

Trajektna luka, pumpa, crkva, bioskop i tri prodavnice. Ima par stambenih zgrada gde su živeli oficiri i to je to.

Preko brda pa na južnoj strani ima još ostataka kasarne i bunkera, vole turisti da se slikaju pored zarđalih topova, dobro je za pecanje i podvodni ribolov...

Mene pokupila murija, drukno me neko da pecam bez dozvole, udarili me 50e po džepu, jebiga, naučio sam za drugi put :lolol:

Link to comment

Druga polovina osamdesetih. Ne mogu da verujem da onaj kamp još uvek postoji. Još kad bi ludi mesar u gradu imao pun frižideder piva umesto mesa, sve bi bilo kao nekad.

Link to comment

Nešto razmišljam, da sam kojim slučajem u turizmu, batalio bi sezonu i pare upucao u neka egzotične i skuplje destinacije za sezonu 2021. Kontam da će tada putovanja da idu kao blesava.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...