Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Negativan na kućnom antigenskom, sutra idem na antigen za koi se daje potvrda, izgleda da se izlazi na megdan omikronu u New York :angry:

Edited by Roger Sanchez
  • +1 2
Link to comment

jel istina da od nove ucrnu goru ne moze bez vakcine ili dokaza o prelezavanju, nishta pcr nishta antigona™?

prisustvujem jednom omanjem nervnom slomu u busu, vrste necu ic nidje ne moram ni da idem nikad...

ako mogu da se vakcinishem sjutra
ali vakcina ne pomaze, to je samo eksperiment
pomaze mi da idem dje ocu [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.









  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

muchno je kad niko nece da ti objasni, ili ti objashnjava a ti ne slushash, ili slushash a ne mozesh da shvatish. a utiche ti na zivot, taman jednako kao i savremena presija da se ima mishljenje po svaku cenu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

jel istina da od nove ucrnu goru ne moze bez vakcine ili dokaza o prelezavanju, nishta pcr nishta antigona?

prisustvujem jednom omanjem nervnom slomu u busu, vrste necu ic nidje ne moram ni da idem nikad...

ako mogu da se vakcinishem sjutra
ali vakcina ne pomaze, to je samo eksperiment
pomaze mi da idem dje ocu emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.








 

 

danas je objavljena mjera, ulazak je uz covid potvrdu, plus nema proslava ng na otvorenom, u zatvorenom uz pcr test do 1 ujutru, od 2. januara do 22 sata, strateska grana ugostiteljstvo izneverovala. realno, trebalo je zabraniti i proslave u zatvorenom prostoru. mjere vaze do 12. januara.

 

evo citam danas na fb jednog mladog i zdravog kao ruza kako kuka sto ce morati da plati test za ulazak u majku otadzbinu kad se vrati sa zimovanja.

 

 

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/583136/radno-vrijeme-lokala-za-novu-godinu-do-jedan-od-2-januara-novi-uslovi-za-ulazak-u-crnu-goru

Edited by morgana
Link to comment
 
danas je objavljena mjera, ulazak je uz covid potvrdu, plus nema proslava ng na otvorenom, u zatvorenom uz pcr test do 1 ujutru, od 2. januara do 22 sata, strateska grana ugostiteljstvo izneverovala. realno, trebalo je zabraniti i proslave u zatvorenom prostoru. mjere vaze do 12. januara.
 
evo citam danas na fb jednog mladog i zdravog kao ruza kako kuka sto ce morati da plati test za ulazak u majku otadzbinu kad se vrati sa zimovanja.
 
 
https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/583136/radno-vrijeme-lokala-za-novu-godinu-do-jedan-od-2-januara-novi-uslovi-za-ulazak-u-crnu-goru
pa ove shto jauchu su poshle kuci, a propustile da se vakcinishu u materini srpskog sveta, pa sad shta ce.

dosta iznenadjene.

[mention=541]leia[/mention]. ne saosecam, daleko bilo. svaka osoba svoj krizni shtab hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

pa ove shto jauchu su poshle kuci, a propustile da se vakcinishu u materini srpskog sveta, pa sad shta ce.

dosta iznenadjene.

[mention=541]leia[/mention]. ne saosecam, daleko bilo. svaka osoba svoj krizni shtab hihi.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

drzavljani cg i stranci s privremenim boravkom ce svakako moci da udju ali uz karantin, ako nemaju covid potvrdu

 

ako se mene pita, mjere su preblage, mada stroze nego u srbiji

Edited by morgana
Link to comment
drzavljani cg i stranci s privremenim boravkom ce svakako moci da udju ali uz karantin, ako nemaju covid potvrdu
 
ako se mene pita, mjere su preblage, mada stroze nego u srbiji
onda nema svrhe ni da idu, takve kakve su. realno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment

Bavim se mišlju da u pon skoknem do SLO na par dana. Mrzi me da vozim pa bih kombijem. Ortak koji je otišao pre neki dan kaže da je on na granici pokazivao ovaj naš obični sertifikat, ne evropski. On je imao 2x sinofarm pa Pfizer, inače.

 

Po sajtu SLO min inostranih poslova, priznaju za ulazak u zemlju i Sputnjik (ja sam 3x Sputnjik). Da li iko zna kakva je situacija sa proverama na ulazu u kafiće, restorane, prodavnice, itd? Da li mogu da poturim isti sertifikat, ili da gledam da skinem onaj EU (ako uopšte mogu taj sa Sputnjikom)? Ili da odem tamo odradim antigenski za pare?

Link to comment

pretpostavljam da može, al reko da proverim da li neko ovde zna iz iskustva.

 

https://www.schengenvisainfo.com/news/spain-prolongs-ban-on-non-essential-travel-from-third-countries-for-another-month/

 

Quote

In contrast, travellers who can present a vaccination certificate that proves that the holder has been fully immunised against the virus with one of the recognised doses can enter Spain for travel purposes without being required to provide an essential reason for their trip.

 

dakle, ako želim turistički (non-essential reason) u Španiju, a vakcinisao sam se Sputnjikom ili kineskom prva dva puta, pa primio Fajzer kao buster... trebalo bi da mogu da uđem sa EU kompatibilinim sertifikatom koji izdaje naša e-Uprava? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...