Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Nago, zna li neko, kako sad snimaju ove kvizove, Slagalicu i Poteru?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока


Za Slagalicu znam da se smima dosta ranije, cak i po nekoliko nedelja, bar je tako nekada bilo...
Link to comment
14 minutes ago, SNARC said:

Majmunara je kabina lakseg tovarnog kamiona..poput TAM-a. Doduse, slengovi su razliciti ali ako u tome voze ljude, divota. 

 

Jebo mater ako ne bih uzeo neko bolovanje..na konto cega god. Depresija je dobra ideja.

Naravno. Ukočiš se, šta sad. Nek dokaže neko.

Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Ako a priori odbacujete sve sto naprednjacka vlast i njeni trabanti pricaju, onda cete imati haos i skokove u broju zarazenih.  Jednostavno u ovom trenutku satnica je na naprednjackoj vlasti i nema drugog izbora nego se drzati pravila koje oni propisuju.

 

Naprdnjaci lažu i kad lažu™ (čestitke autoru na sjajnoj opservaciji). To im je modus operandi i modus vivendi. Gebels nikada nije dostigao nivo laži koje je uspostavila ova klika. To je model na osnovu koga funkcionišu, od Precednika pa do zadnje uštve u nekom mesnom odboru. S obzirom da se radi o najgorem šljamu, gamadi, fukari i govnima koje je ovo društvo uopšte sposobno da proizvede, to i ne čudi.

 

I da ne zaboravim...

 

92824235_2958541810925749_79709821691641

 

3 hours ago, zgembo said:

Mizeran je broj tih što fasuju po roštiljima i piknicima, taj lockdown nema nikakvog smisla dok rade gradilišta i fabrike.

 

1 hour ago, mraki said:

Da li je ok da se sad malo psuje i da im se sve po spisku? 

EVfiHhnWsAA5BVS?format=jpg&name=medium
 

 

U vezi parkovanja™...

 

https://streamable.com/0idzng

Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

@pt 2.0

 

Koliko je umrlo kod nas? Ja sam na brzinu našao 3, po jednog u Ćupriji, Varvarinu i Čačku. Zna li neko za još slučajeva?

 

+ jedna doktorka u Nisu i jedna u Leskovcu

Link to comment
7 minutes ago, vememah said:

@pt 2.0

Koliko je umrlo kod nas? Ja sam na brzinu našao 3, po jednog u Ćupriji

pošto je komšija naših porodičnih prijatelja, ne mogu a da ne kažem da je taj čovek, taj preminuli lekar, bio iz Paraćina. radio jeste u bolnici u Ćupriji.

Edited by pt 2.0
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Da li je ok da se sad malo psuje i da im se sve po spisku? 

EVfiHhnWsAA5BVS?format=jpg&name=medium
 

 

 

Ma da, ovi iz Staračkog doma u Nišu su u subotu blejali čitav dan po parkićima. Kako ih bre nije sramota? Od 424 osobe 140+4 su iz ove ustanove.

Drugo, inkubacija je oko 6 dana, dakle ovo danas nije posledica od pre dva vikenda, ali prošlog petka i subote može biti. Klasičan spin i skretanje pažnje.

 

Idemooooo Nišššš:

idemoNishh.gif.b208e0742a2233b8c130c63f5dc56f3f.gif 

 

Samo budimo realni, mi nismo Njemci sa klipa, koji u parku sede po dvoje na travi. Ja sam tog inkriminisanog vikenda bio u šetnji i video sam mnoge, veće grupe klinaca, a bogami i starijih koji su išli jedan pored drugog, grlili se i tako to. Na onim spravama za vežbu ljudi koliko hoćeš. Deca na klackalicama i ostalom. Toga nema u Nemačkoj.

 

...Mislim da u ovoj top fazi epidemije oko 300 potvrđenih inficiranih dnevno, uz zaista masovnije testiranje i nije mnogo. I zaista je bilo potpuno za očekivati da se korona provuče i u takve ustanove. U Francuskoj, Italiji, Španiji i SAD je umrlo mnogo starih po domovima. 
Sve razumemo, i zaista vidimo da radite šta umete, al' ne pravite cirkus od svega i ne pravite više majmune od nas. Nije vam to potrebno

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

mozda je bilo korisno da se kaze proshetajte se, protegnite po prirodi, nosite masku i ne meshajte se sa ljudima? pa tako 64x na televizoru dok ne utuve i pas i machka???

 

komunikacija u vezi sa pravilima ponashanja nam je go kikiriki sve vreme, jer se svi bave shta ce da kaze pop, a shta ce da kaze shizoje, a shta ludi nestor, pa tako u krug, zajebancija po ceo dan. ne verujem da bilo shta treba objashnjavati 1000 puta u normalnoj komunikaciji, plus narodna milicija da regulishe (opomene!) gde treba :unsure:

 

i u njemachkoj su kazne fantastichne, ali su oni sigurni i da ce im biti naplacene bez milosti.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

mozda je bilo korisno da se kaze proshetajte se, protegnite po prirodi, nosite masku i ne meshajte se sa ljudima? pa tako 64x na televizoru dok ne utuve i pas i machka???

 

komunikacija u vezi sa pravilima ponashanja nam je go kikiriki sve vreme, jer se svi bave shta ce da kaze pop, a shta ce da kaze shizoje, a shta ludi nestor, pa tako u krug, zajebancija po ceo dan. ne verujem da bilo shta treba objashnjavati 1000 puta u normalnoj komunikaciji, plus narodna milicija da regulishe (opomene!) gde treba :unsure:

 

i u njemachkoj su kazne fantastichne, ali su oni sigurni i da ce im biti naplacene bez milosti.

+ 1000 

mi sedimo kao skupina hermeneuticara posle svake konferencije za medije i trudimo se da proniknemo u to sta jeste, sta bilo je, a sta nas tek ceka...

normalno je da ljudi ne postuju pravila koja im nisu ni jasno izrecena, ni objasnjena. da ne pominjem sto su do sada promenjena 20 puta.

ne kazem da bi bio red ko u nemackama, ali ne bi bilo ni najgore na svetu...

Link to comment

a to da ne znamo kad shta, to je posebna pricha. poslednji rezim od vikenda je beshe uveden zato shto je on rekao. pseca shetnja u ponoc isto zato shto se njemu diglo da bude u ponoc (valjda da ne bude kad je reko slinac, ne vidim drugi razlog, nije mi vishe ni bitno, kuche vec pisha gde hoce kad hoce, ono npr uopshte ne zna nishta o hatisherifima aleksandra vuchica, samo si je krivo). pa shta on kaze, to napishu na novine. pa ti gataj koje je :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...