Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Ne moram ja da filtriram, dovoljno mi je da vidim pred nosom, u mom kraju postoje dva kafića i jedan restoran u kojima se skuplja "klijentela". Kad je sranje počelo, na parkingu zajedničkom prvih nekoliko dana nije bilo više od 2 automobila. Sad odjednom, iako nema ničeg drugog, samo benzinska i jedan zatvoren kiosk, na tom istom parkingu ponovo po 20-30 automobila od kojih niti jedan nije jeftiniji od 50000 evra. Nešto ne štima. Ti ljudi se skupljaju, a navodno ništa ne radi. 

ja bih tio prijavila, stoka , takvi će nam glave doći, marva naprednjačka :ph34r:

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

ja bih tio prijavila, stoka , takvi će nam glave doći, marva naprednjačka :ph34r:

čuj, eto ima moja komšinica @beta kentauri, te kafiće i te bahate frajere mi prijavljujemo godinama jer te svoje tenkove ostavljaju na sred ulice sa "4 žmigavca" a taj restoran već par godina nam jebe zdravlje nekim trešom svaki vikend do 4 ujutro, ali kad sam jednom nazvao komunalce, lik mi reko "znaš i sam kako je, mi dođemo, on pomjeri, a i inače im ne možemo ništa". O tome sam i pričao gore u onom postu, mi obični ljudi, mi se i držimo pravila, ali ova vlast je sebi odgojila ergelu marve koja je navikla da sve rješava sa par poziva, pa tako misli da će i sa koronom. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

čuj, eto ima moja komšinica @beta kentauri, te kafiće i te bahate frajere mi prijavljujemo godinama jer te svoje tenkove ostavljaju na sred ulice sa "4 žmigavca" a taj restoran već par godina nam jebe zdravlje nekim trešom svaki vikend do 4 ujutro, ali kad sam jednom nazvao komunalce, lik mi reko "znaš i sam kako je, mi dođemo, on pomjeri, a i inače im ne možemo ništa". O tome sam i pričao gore u onom postu, mi obični ljudi, mi se i držimo pravila, ali ova vlast je sebi odgojila ergelu marve koja je navikla da sve rješava sa par poziva, pa tako misli da će i sa koronom. 

ok sve razumem,  ali jbg sada je ipak druga priča, ako se okupljaju unutra, pa zvala bih i miliciju i novinare

Link to comment
12 minutes ago, zgembo said:

Mizeran je broj tih što fasuju po roštiljima i piknicima, taj lockdown nema nikakvog smisla dok rade gradilišta i fabrike.

 

Fabrike mozda nisu nase, radi se o minimiziranju, nije samo rostilj no prolece kao takvo, zivot pritisnut virusom sto, ako bolje pogledmo, razara samo starije, mi smo slobodni da se posvetimo, mozda neko da odradi na nogama i toeto

Nisi bio na FGori, po lepom vremenu, ccc

 

I da, treba zatvoriti i fabrike i gradnju, ako vec prave 

Edited by villiem
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

... ali ova vlast je sebi odgojila ergelu marve koja je navikla da sve rješava sa par poziva, pa tako misli da će i sa koronom. 

bukvalno.

Link to comment
23 minutes ago, Host said:

Da te nisu ucili matematici u Cacku? Hrvatska 4 miliona, Srbija 7 miliona stanovnika. 

 

Svejedno, ovi brojevi nisu dobri za poredjenje jer je dovoljno da odu za jedan na jednu ili drugu stranu da znacajno promene statistiku. Posebno sto je jasno da se u Srbiji steluju podaci. Ne znam da li to rade i u Hrvatskoj. 

u sevojnu

posto u uzcu nisu imale gde da ture skolu

 

elem, o sloveniji smo pisali

dakle 2/2 > 5/7

nije uopste toliko tesko 

kapiram da i ti to mozes ako se malo potrudis :fantom:

 

sad sale bez

jasno da taj podatak sam po sebi nije presudan

i jasno da su zvanicni brojevi kod nas vrlo upitni, to se pre svega odnosi na broj zarazenih, zato insistiram o broju smrtnih slucajeva, gde opet verujem da su podaci ili istiniti ili mnogo blizi istini

 

smatram da treba uzeti u obzir i tu statistiku, nije da ce promeniti ukupnu sliku i tesko da iko sumnja da cemo mi u ovom na kraju "pobediti komsiluk", ali sa druge strane nema potrebe da po svaku cenu vucemo na ono "kod njih sve bajno, kod nas propast"

istina, istina i pre svega istina 

tako nas barem uce u cacku :fantom:

Link to comment
 
Vojska cuva neke
 
Lokdaun nije za domove, vec za rostiljanje, za vikend, moze da se desi da na kraju imamo najcudniju krivu u svet, i najduzu
Ja sam pisao kad sam otišao "do vrata" doma gde mi je keva da predam redovne potrepštine, tamo sam video 3 vojnika. I to nije neki extra dom...
Ali verovatno ako im direktor pa još državne ustanove kaže da ima poseta...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

jesu rekli konachno koje su mere za uskrs. pitam za babu.

za sad je info kao za katoličko/protestantski


 

 

 

neće da prave dodatni raskol među vrenicima

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...