Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

inače ovo što se vrti sada po medijima, da bi vanredno stanje mogli da uvedu supotpisom psiho, maja i debilka, moje skormno mišljenje je da za to nema osnova. ne može Vlada odlukom o zabrani okupljanja više od 100 lica u zatvorenom prostoru da faktički raspusti skupštinu ili zabrani njeno zasedanje. nigde ne piše da odluke skupštine donete van zgrade skupštine ne važe. mogu poslanici da iznesu napolje 250 stolica na razmaku od 2 metra i da donesu bilo koju odluku iz svoje nadležnosti. možda zvuči glupo, ali je tako. skupština postoji, nije raspuštena, pitanje je samo modaliteta rada u okolnostima kada ne postoji mogućnost da zasedau skupštinskoj sali.

Link to comment

Čačanski ZZJZ se okuražio, sam izdaje saopštenja 

Quote

Korona virus u Čačku je do sada potvrđen kod četiri osobe, a poslednja zaražena osoba je muškarac koji je takođe bio na rođendanu prošle subote gde je bila i žena iz Nemačke obolela od COVID-19, potvrđeno je agenciji MNA

Ukupan broj lica sa blažim simptomima u kontrolisanoj kućnoj izolaciji na teritorji Čačka je 267, od kojih je 117 stranih državljana.


https://www.ozonpress.net/drustvo/cetiri-osobe-obolele-od-korona-virusa-u-cacku/

 

Ovo je +1 od juče

Edited by Spirit
Link to comment
Čačanski ZZJZ se okuražio, sam izdaje saopštenja 
Korona virus u Čačku je do sada potvrđen kod četiri osobe, a poslednja zaražena osoba je muškarac koji je takođe bio na rođendanu prošle subote gde je bila i žena iz Nemačke obolela od COVID-19, potvrđeno je agenciji MNA
Ukupan broj lica sa blažim simptomima u kontrolisanoj kućnoj izolaciji na teritorji Čačka je 267, od kojih je 117 stranih državljana.

https://www.ozonpress.net/drustvo/cetiri-osobe-obolele-od-korona-virusa-u-cacku/
 
Ovo je +1 od juče
117 stranih državljana?[emoji848]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
Just now, slepa živana said:

kakav je to rođendan sa 100 kineza?

Ne, ne. Rodjendan je jedna priča a inženjer koji je radio sa Kinezima je druga. Prakticno dva mini žarišta u Čačku

Link to comment
48 minutes ago, Ted said:

to je zato što novinar ne pravi razliku. vanredno stanje je pojam koji je šire poznat, vanredna situacija ne. neupućenom (što novinar  u Srbiji po definiciji jeste, čast izuzecima) poznato je ono što i široj javnosti. bilo kakve finese, teško. 

Ja sam mislio da je razlika striktno geografska. Vanredna situacija - odnosi se na deo teritorije jedne države, vanredno stanje - teritorija cele države,

Link to comment

U rajfajzenu pakao, svi podižu sve sa računa
U Merkatoru na kraju otvorili sve kase, sve se ubrzano prazni
U lindi nema ulja, brašna, mačeće hrane, testenina
Gđa od sutra radi online

Link to comment
Kaze mi zena u maksiju nema voca, brasna, toalet papira. Moguce je kupiti maximalno 6 palenti [emoji23]
Ja upravo iz lidla NS. Potpuno normalno sve za nedeljnu kupovinu.
Ima svega normalno
Istina, većina je imala karton mleka i onaj 4slojni wc papir, ali to je posledica akcijskih cena.
Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...