Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

14 minutes ago, Frank Pembleton said:

To tamo gde je ona Košnica?

.... Shiit has hit the fan!
 

Kosnica je na cosku ZDJ i OmlBrig.  U OB imas jos 2-3 lokala, pa Durmitor iza zavuceno u sumici.

A u ZDJ imas 2 ili 3 kafica do Central Puba tj pokojnog Perpera. Tu je i neka medicinska ustanova tipa MediGrup samo se zove drugacije

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kosnica je na cosku ZDJ i OmlBrig.  U OB imas jos 2-3 lokala, pa Durmitor iza zavuceno u sumici.

A u ZDJ imas 2 ili 3 kafica do Central Puba tj pokojnog Perpera. Tu je i neka medicinska ustanova tipa MediGrup samo se zove drugacije

i svaki od tih lokala moze random bilo kad da eksplodira, ili u boljem sluchaju da samo uleti interventna i polozi ih 10 po trotoaru :rolf: :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
Kosnica je na cosku ZDJ i OmlBrig.  U OB imas jos 2-3 lokala, pa Durmitor iza zavuceno u sumici.
A u ZDJ imas 2 ili 3 kafica do Central Puba tj pokojnog Perpera. Tu je i neka medicinska ustanova tipa MediGrup samo se zove drugacije
Sad vrljah u kao oni se reklamiraju kao "jedini pravi pub"...
No dobro odosmo u offf
Al ok četvrtak je...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

To tamo gde je ona Košnica?

Da, ceo taj potez. 

Ima pored Central puba sad neki Patrick a Ataše se upokojio i na njegov prostor se proširila Alfa Medica (klinika). Gomila tih ug objekata promeni vlasnika/ime i po tri x godišnje. Vlasnici sve fin svet, vidi se po voznom parku i manirima u parkiranju. 

 

Off gotov 

Link to comment

A te zurke jos uvek traju..ja reko, umorila se deca vec. Prelepo.

 

P1 napada i mladju populaciju, pitace se Gara kolika joj je mera.

 

Inace, u subotu uvece prosao pored Vagon Victorie, unutra samo sto jedni drugima ja qrcu nisu chuchali.

Link to comment

Otkud znaš da ne piju drogu samo? Stavi se u njihovu kožicu, pa ne mogu jadna deca u jevropu gde bi ih po mraku odralo jednom, drugi put duplo a onda je samo nebo granica. Umene produžilo zabranu kretanja 22-05 do kraja jula pa se niko ne buni...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne predlozili, vec zvanicno uveli. A da se ne bune to cemo tek videti. Pazi, pozivaju da se ide na more samo u Italiji zbog domaceg turizma i onda u julu moras u hotel/stan najkasnije u 22. Pa tad ni ne smrkne posteno. Vlasnici restorana i kafica vec random blokiraju autoputeve a posle ovoga ce tek da se rasplamsa.

Link to comment
Ne predlozili, vec zvanicno uveli. A da se ne bune to cemo tek videti. Pazi, pozivaju da se ide na more samo u Italiji zbog domaceg turizma i onda u julu moras u hotel/stan najkasnije u 22. Pa tad ni ne smrkne posteno. Vlasnici restorana i kafica vec random blokiraju autoputeve a posle ovoga ce tek da se rasplamsa.
Produžili piše... valjda znam. Biće tu zatvaranja jednog oka od polovine maja ako se ne pogorša i dva od juna jer postaje smešno. Otvaranje stadiona, EP, teatri, restorani. Planira se bancarotta fraudolenta dello stato štali? Mafija na jugu se već organizovala da primi Ristori i kuš.


Link to comment
2 minutes ago, mlatko said:

Produžili piše... valjda znam. Biće tu zatvaranja jednog oka od polovine maja ako se ne pogorša i dva od juna jer postaje smešno. Otvaranje stadiona, EP, teatri, restorani. Planira se bancarotta fraudolenta dello stato štali? Mafija na jugu se već organizovala da primi Ristori i kuš.

 

 

Necu da budem baksuz ali tesho ce se ovo zaustaviti ako sve otvore kao sto je najavljeno. Svi cekaju ko zapete pushke da krenu u gomilu. Predvidjam Ferragosto u crvenoj zoni. S druge strane alternativa jeste drzavni bankrot.

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

a jel se makar vakcinishe narod? ili imaju mishljenje?

i kako je proshao jug uopshte, stalno je bila pricha o severu sve vreme? :unsure:

sent from bubamoto


 

Vakcinisanje sporo. Zdravstvo regulishu regije a ne centar, tako da i brzina vakcinisanja zavisi od mesta boravka. Ja sam u Emilii Romanji i kod nas privode kraju 70ogodisnjake. Zenin cale od 84 godine u Pijemontu vakcinisan pre par dana. U mnogim regijama nisu zavrsili jos over 80. I to govorim samo o prvoj dozi. Mi over 50 ako nas se do jeseni sete bice dobro. 

Jug je shiri pojam. Sardinija je pre mesec dana postala bela zona (prva i jedina) sa otvaranjem svih aktivnosti. Kao korona je proshla. Nakon samo jednog meseca katastrofa, crvena zona i totalno zatvaranje. .Najgora je Kalabrija koja ima zdravstveni sistem slican onom na Kosovu. Puglja cini mi se sljaka prilicno dobro. Mali broj stanovnika je na jugu u odnosu na sever i centar tako da se njima niko ne bavi bash previshe.

Link to comment

Oćemo im govoriti o Sicilijanskom brojanju tampona i obolelih zbog kojeg su letele glave i shvatanju klasifikacija kao nagradnoj igri gde je ju(ž)n(j)ački dozvoljeno falsifikovanje za veću premiju. Nešto kao sistem na loto-u ili tiketu... Svemu tome ovaj sistem i vodi, solidarnost i u prevari ako nameravaš živeti i pustiti druge da rade (šta hoće).

Lazio već stigao do 60-godišnjaka (od utorka 58-59) ali centralna vlada malo počinje da koči i grca jer "se čeka" imunizacija over 80 koji su malo spori, malo tvrdoglavi a najviše preplašeni medijskim bombardovanjem. Pre neki dan izašla obakva neka vest "Počeo lov na starije nevakcinisane ljude"...

Pre mesec-dva bio je skandal što su se doze bacale jer se nisu pojavljivali oni koji su imali rezervaciju pa je hitno donet ukaz da se bocka "ko naiđe na kraju dana". Pre par nedelja je opet izbio skandal što se vakcine daju prijateljima prijatelja a ne onima "kojima je potrebna". Totalna kontradikcija medijski napumpana. Otvorena sezona lova na vakcinisane sredovečne...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...