Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, SNARC said:

Smeta Vucicu koji kafic-ekonomiju pokusava da predstavi kao tigra..i nekima od nas, polunormalnima, kojibse pitamo zasto ne podnese ostavku ako ga vec jebu kao taoca i ne daju pisljiva boba za njegovo misljenje kao strucnjaka.

 

Jebiga dala baba dinar da udje u kolo dala bi dva da izadje.

Link to comment
Odgledah Seklera. Odličan. Ja gotivim taj tip ljudi koji govore direktno i jasno.
I takodje mislim da vise nece gostovati na RTSu makar ne sam, posle ovakvog mazanja govnima i crkve i vlasti


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja sam i dalje odushevljena, evo vec vishe od 12 sati [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
Dobar je on, to ga Jetza jebe uglavu. 
nije valjda zena ga tera? [emoji38]ol:


edip. pa jeste, navijachi se makar vesele i pevaju pesme na otvorenom. moram da priznam sa su nam, u okviru te svoje ciklichne pali-gasi ekonomije, vrlo veshto nametnuli uvek jednu te istu putanju - a ko se ikad zarazio u ______? pa upishi po potrebi. izborima, kafani, pozorishtu, koncertu, utakmici, skijanju. sutra ce da zatvore crvenu jabuku, a otvore stadion. pa zatvore stadion otvore ne znam shta. shto jeste, moram priznati, tehnika nekakve kontrole. ma kako izgledala sumanuto, neke izvore zaraze malo kao kontrolishe, a neke dzepove ochigledno puni blink.png

sent from bubamoto



Link to comment
1 hour ago, Boycie said:

Problem kod Novaka nije u tome što je vrhunski sportista pa ima tu neke zavisti prema njemu (ima i sigurno toga) nego u tome što je on lice  koji je uzor destinama a možda i stotinama miliona ljudi a posebno tek u Srbiji.

 

Jednostavno on sam i u simbiozi sa njegovom porodicom ponašanjem utiče indirektno na slabljenje svesti oko ozbiljnosti pandemije što na kraju može imati fatalne posledice. Nisam siguran da li je on uopšte svestan koliku moć ima njegovo ponašanje.

 

Ma, njega zbog ovoga treba ne kritikovati nego provuci kroz toplog zeca i posteno iscipelariti, nije uopste stvar u tome. Oni koji su ovu priliku iskoristili za jos jedno u nizu preseravanja o glupom mlatiocu reketom, seljacini i banditu znaju kome sam se obratio - onima koje vec godinama boli svaki njegov trofej jer ne mogu da se pomire s tim da neko iz Srbije u necemu moze da bude toliko superioran. Nije to od juce.

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

 

Možda je visok i nekome potreban, ali neko ko razume trovače pasa nije daleko od onih koje navodno kritikuje - koliko god daleko otišao iz Srbije, ništarija ostaje u njemu. 

 

Ko ima razumevanja za trovače pasa, harper?

Edited by eumeswil
Link to comment
2 minutes ago, eumeswil said:

 

Ko ima razumevanja za trovačr pasa, harper?

 

Za trovace pasa harper ima samo ogromnu bejzbol palicu na kojoj pise - razumem te ja, brate, ne brigaj.:D

  • +1 2
Link to comment
 
Ko ima razumevanja za trovače pasa, harper?
ma jok. na drugog se referishu. ovde se ni jedna, ni teorijska trapavost, nikad ne zaboravlja od postanka do zauveka.

sent from bubamoto


  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ma jok. na drugog se referishu. ovde se ni jedna, ni teorijska trapavost, nikad ne zaboravlja od postanka do zauveka.

sent from bubamoto

 

 

So true. Ovde vise treba paziti da se ne pise labavo nego kad pises naucni rad. Strucna periodika bi ti nekad i oprostila, forumasi ne oprastaju nikad.:laugh:

Link to comment

@Boycie Ne pratim - šta je uradio Novak osim što je najbolji na svetu?

 

Inače sam jutros razgovarala duže sa lekarkom koja radi na institutu za onkologiju i radiologiju srbije. Poslom, pa prešlo i na privatno. U 2020. je tri puta bila jako bolesna, poslednji put korona koja je otišla na jetru tako da antibiotike nisu smeli da joj daju.

Rekla mi je broj pacijenata koji su obradili prošle godine. 
I u svemu i pored svega ona najviše brine za svoje pacijente koji su sedeli po kućama i nisu redovno dolazili na preglede zbog korone. Kaže da je u dijagnostici videla ono što nije za 20 godina rada.

Nisam mogla da se sastavim 2 sata posle...

 

Sa druge strane gledam skijanja, koncerte ludila. Ljudi umeju biti stoka grdna. Ne znam šta više da kažem o svemu.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

@Boycie Ne pratim - šta je uradio Novak osim što je najbolji na svetu?

 

 

Pojavio se s maskom na kratko na otvorenoj zurci koju je tata Srki organizovao u cast oborenog rekorda koji se do pre nekoliko meseci smatrao neoborivim.

  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, pt 2.0 said:

@Boycie Ne pratim - šta je uradio Novak osim što je najbolji na svetu?

 

Inače sam jutros razgovarala duže sa lekarkom koja radi na institutu za onkologiju i radiologiju srbije. Poslom, pa prešlo i na privatno. U 2020. je tri puta bila jako bolesna, poslednji put korona koja je otišla na jetru tako da antibiotike nisu smeli da joj daju.

Rekla mi je broj pacijenata koji su obradili prošle godine. 
I u svemu i pored svega ona najviše brine za svoje pacijente koji su sedeli po kućama i nisu redovno dolazili na preglede zbog korone. Kaže da je u dijagnostici videla ono što nije za 20 godina rada.

Nisam mogla da se sastavim 2 sata posle...

 

Sa druge strane gledam skijanja, koncerte ludila. Ljudi umeju biti stoka grdna. Ne znam šta više da kažem o svemu.

ovo će tek da se postavi kao problem. za one koji nemaju novac za privatno zdravstvo. a imaju potrebu za pregledom u bolnicama koje su sada kovid.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...