Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

32 minutes ago, mraki said:

3588/15

dizu svaki dan, nece va;ljda da kazu da realno tu cifru treba pomnoziti sa 2. Cim doktori alarmantno kmece, cak i ona iz kovid Batajnica, nesto tu ne valja :fantom:

  • +1 2
Link to comment

ja imam bas takav utisak, posmatrajuci svoju okolina, pa i forum i drustvene mreze.

osetno raste broj kolega u izolaciji.

ukljucujuci i jedan slucaj reinfekcije - prvi put lezao u avgustu - covek ima 38 godina. plus mozda 3-4 zarazavanja izmedju dve doze kineza.

nedobro.

Link to comment

Svi pričate o skijalištima, a koliki procenat, tačnije delić procenta Srbije ide na skijanje?

A koliki procenat ima školsko dete, i koliki procenat sedi u kafanama?

Krivac je generalno opuštanje nakon mesec dana malog (tj.manjeg u odnosu na pre) broja zaraženih. 

Edited by Tihajeza
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

Svi pričate o skijalištima, a koliki procenat, tačnije delić procenta Srbije ide na skijanje?

A koliki procenat ima školsko dete, i koliki procenat sedi u kafanama?

Krivac je generalno opuštanje nakon mesec dana malog (tj.mankeg u odnosu na pre) broja zaraženih. 

navodno, nikad se vise nije zimovalo nego ove godine, koji paradoks..nisam licno rekao da su skijalista sama po sebi izazvala sve ovo, ali dasu svakako ogroman doprinos dala..300 000 ljudi na skijaklistima, pa malo li je, nema gde igla da padne

 

Edited by Misko
Link to comment

Malopre ušao u teretanu i odmah izašao iz nje jer ima bar 3x više ljudi nego što je bilo do pre 2 dana. Sve trake zauzete, gomila ljudi na spravama, na strunjačama... kažem treneru da je preriskantno pošto brojevi skaču - kaže sve znam, al šta da ti kažem, jedino da dođeš usred dana ili sabajle. Tako da ću probati u subotu u 8 ujutro.

Edited by Sammael
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...