Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, Joe D said:

evo, i nama ostale skole otvorene pa ne vidim da bilo sta opada. 

 

Slabo si procitao ono sto sam napisao. U evropskim zemljama su zatvorili sve osim prehrambenih prodavnica i skola (univerziteti su presli na onlajn nastavu). I od tada je pocelo da pada. 

Link to comment
33 minutes ago, aram said:

 

25 minutes ago, levi said:

 

 

 

8 minutes ago, harper said:

zahvaljujem na linkovima. trebalo bi ih evidentirati. meni lično neće biti potrebno, ja sam na otvorenom i mrdam koliko želim. Što se tiče kontakata sa ljudima, ovo mi dođe kao odmor.

 

theanswer insistira na fiskulturi u školi.. preteruje. ovako je još bolje. nateraju roditelje da izađu vani. da se izluftiraju. ja nagovaram juniora da pošalje malecku ovamo.

jednom je rečeno: "u staro vreme decu si kažnjava tako što ih ne pustiš napolje, danas ih kažnjavaš isterivanjem iz kuće.

Link to comment
1 minute ago, precog said:

ajd samo da neko jos dosoli da ni maske nisu potrebne, pa da obrnemo igricu. jebeno ne verujem.

ahahaha

pa to je specijalitet ppp-a

ajmo malo na -majonez za minut - :lolol:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, precog said:

koja nauka kaze da deca nisu rizik?

 

A zasto ne raditi kao druge evropske zemlje? Nisu zatvorili skole, djeca moraju da nose maske i gle cuda, virus opada (zatvorili su restorane i butike).

Link to comment

slazem se da skole treba drzati otvorene koliko to dugo moze, kada imas sistem i mere koje se dosledno sprovode. apsolutno sam za to da deca i svi u skoli obsvezno nose maske i da postoje procedure ukoliko neko pokazuje simptome ili je bio u kontaktu sa zarazenim.

reagovao sam na tvrdnju da deca ne prenose zarazu ili da nisu pod rizikom od kovida.

Link to comment
5 minutes ago, borris_ said:

 

Slabo si procitao ono sto sam napisao. U evropskim zemljama su zatvorili sve osim prehrambenih prodavnica i skola (univerziteti su presli na onlajn nastavu). I od tada je pocelo da pada. 

Pricali smo o vanskolskim aktivnostima. Ja sam ih spimenuo posto je par ljudi odreagovalo na zabranu. Al brate mili ako se mora u skolu, na trening se ne mora. Cak i to sto su deca slabi prenisioci malo znaci ako ih roditelji dovode i odvode pa odu negde na kafu il u radnju da ubiju vreme dok ne prodje, pa malo procakulaju s trenerima... a pitanje je ko je tu asimptomatican a ko zdrav. 

 

Kao sto vec rekoh - kratimo kontakte koji nisu neophodni dok sranje ne prodje. 

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, borris_ said:

 

Slabo si procitao ono sto sam napisao. U evropskim zemljama su zatvorili sve osim prehrambenih prodavnica i skola (univerziteti su presli na onlajn nastavu). I od tada je pocelo da pada. 

Borise,

U Japanu deca sam ciste svoje ucionice i skolu. Njihovi navijaci posle utakmice prodju kroz tribine i pokupe baceno djubre. 

A da li je to slucaj u Evropi?

 

Slicno moze da se primeni i na skole u Srbiji. Uvek ima jedan nastavnik, sledbenik Nestorovica i Miroljuba, koji negira koronu i nece da nosi masku.

Uvek ce se naci dovoljno dece, a znas li ti ko je moj tata, koja ce se qurciti bez maske i izigravati Vucica u Banjaluci od letos. 

Zato su i skole u Srbiji rizik za prenosenje ove zaraze.

 

Pozdrav, x500

  • +1 9
Link to comment

Ja ne zivim u japanu, u francuskoj sam i tu je narod mnogo brizi srpskom mentalitetu nego japanskom. Ovdje polovina stanovnistva ne zeli da se vakcinise.

 

Kada imas jasna pravila lako ih se svi pridrzavaju. Skole su otvorene, djeca nose maske (minimum dvije maske svaki dan, ako nemaju skola im ih daje), kada dolaze u skolu obavezno prije ulaska peru ruke sa gelom.

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Joe D said:

 

 

i jebo fizicko u skoli, bas bi mi propala kicma da mi pijani dzimi dva puta nedeljno po pola sata davao loptu da pikam fudbal dok on sika vinjak u kabinetu.

 

Ne bi,jer si vitlao napolju pre i posle škole,što današnja deca rade u smešnom procentu.

Plus,manje-više zabranjeno im je i skupljanje u školskom dvorištu.

Al mrzi me i da objašnjavam realno,ko razume razume jbg...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...