Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

Ajde jebote, kapiram da je od svih mogucih stvari vezbanje najlakse improvizovati. Nek se snalaze deca, roditelji, svi se snalaze za nesto, takvo je vreme.

 

ali zašto bi se snalazili kada nauka kojoj navodno verujemo kaže da nisu rizik 

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

ali zašto bi se snalazili kada nauka kojoj navodno verujemo kaže da nisu rizik 

 

Health and Science

Dr. Fauci says kids over 9 years old can transmit the coronavirus as well as adults as some schools reopen

 

 

Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

Ja bih voleo da mi objasnite u čemu je razlika između trčanja po parku 2h punom dece i trčanja unutra sat i po vremena recimo sa decom koja prođu dezinfekciju. Pa ovo vaše je opasnije po decu 3x. Što se tiče fizičke aktivnosti i sportskog treninga, o tome tek može da se piše, ali nije baš tema. Vi ako mislite da je to isto, samo da vam kažem da mnogo grešite. 

Upravo o ovom govorim. Mnogi brane nesto sto im je iz bilo kog razloga bitno i nema sanse da odustanu. 

 

Sto manje kontakata, to manje mogucnosti za zarazu. Jednostavno je. Za ono sto nije neophodno, nadje se alternativa bez kontakata il cekas da prodje. Ako to ne radimo, apsolutno nemamo prava da zamerima onim kokoskama u redu za zaru. 

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

 

Health and Science

Dr. Fauci says kids over 9 years old can transmit the coronavirus as well as adults as some schools reopen

 

 

 

29.07.2020.

 

pronađi nešto novijeg datuma tipa juče ili prekjuče 

Link to comment

ama niko ne treba a se izlaze opasnosti da uhvati ovo. bolest prodje, jos niko ne zna sta ostaje posle nje i koliko dugo.

 

i jebo fizicko u skoli, bas bi mi propala kicma da mi pijani dzimi dva puta nedeljno po pola sata davao loptu da pikam fudbal dok on sika vinjak u kabinetu.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Ja upravo prošao kroz Maxi i Aman, stanje redovno, nikakva gužva...
Troje njih mi javilo za apokalipsu: Maxi Vidikovac, Maxi negde u Bulevaru i Vero u Zarkovu, negde je povecana guzva, ali evidentno prepuna sva kolica. Drugarica usla za jogurt i izasla, ostali cekali.
Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

29.07.2020.

 

pronađi nešto novijeg datuma tipa juče ili prekjuče 

 

a šta fali ovom iz 29.07? nastupila zastara?

uglavnom, ovaj virus niko ne prenosi. nigde nikad nije izvršena transmisija. ne postoje dokazi da se bilo ko zarazio u školi. ili u vrtiću, crkvi, kladionici, stadionu, kafani, kancelariji, ni u fiskulturnoj sali. i svi ćemo poluditi ako naši mali švrćani ne budu trenirali, a to je gore od same korone.

  • +1 4
  • Haha 5
Link to comment

Pa sada imas primjere evropskih zemalja koje su zatvorile prodavnice ali ostavile skole otvorene. I gle cuda, virus je opao i to dosta brzo. 

Ove mjere u srbiji pokazuju sta je vaznije teretane i kladionice umjesto skole.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, theanswer said:

Ja bih voleo da mi objasnite u čemu je razlika između trčanja po parku 2h punom dece i trčanja unutra sat i po vremena recimo sa decom koja prođu dezinfekciju. Pa ovo vaše je opasnije po decu 3x. Što se tiče fizičke aktivnosti i sportskog treninga, o tome tek može da se piše, ali nije baš tema. Vi ako mislite da je to isto, samo da vam kažem da mnogo grešite. 

Pa ko je rekao parku punom dece? Onoliko zelenila svuda, ne mora nista puno nicega. 

Link to comment
37 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Trči dva sata napolju po ovom vremenu?

 

Muž radi kod kuće, ja trenutno ne radim, sat vremena pre podne, sat popodne, ne mora nužno trčanje po parku, ali prošetamo se, trčkara okolo.

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

 

a šta fali ovom iz 29.07? nastupila zastara?

uglavnom, ovaj virus niko ne prenosi. nigde nikad nije izvršena transmisija. ne postoje dokazi da se bilo ko zarazio u školi. ili u vrtiću, crkvi, kladionici, stadionu, kafani, kancelariji, ni u fiskulturnoj sali. i svi ćemo poluditi ako naši mali švrćani ne budu trenirali, a to je gore od same korone.

 

fali to što je taj isti posle dodatnog proučavanja izjavio ono što sam napisao gore

 

ja ne znam ko te je naučio da je ovo normalan način komunikacije kad uzmeš jedan stav, dosoliš ga 45x, učitaš ono što niko nije rekao i onda si kao pobedio.. ali veruj mi da nije. glupo je. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...