Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja tek danas čuo da je 2 puta, sad jurim da zakažem drugi put [emoji24]

.... Shiit has hit the fan!

Meni u Domu zakazuju, bez da me pitaju. Dobio sam utorak i cetvrtak popodne..
Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Neko ima štelu da valjne tu rakiju, kaka crna dezinfekcija

 

Ovo je i meni odmah palo na pamet. Cenim da ce to konkretno "sredstvo za dezinfekciju" vrlo brzo da se nadje na policama u radnjama s etiketom "kvalitetne domace rakije s pedigreom".

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

 

Hvala, potrazicu po apotekama. Dace mi ovi u Domu, nego mi je besmislena ta "opreznost" kad cu i tako biti na  3-4 metra daljine, s tim sto ce cale biti na visini od mene.

No dobro, bitno je da su dozvolili posete, makar 15 minuta 2 puta nedeljno, ako je dan bez kise

Imaju viziri i u metrou, verovatno i po ostalim tempovima i rodama

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

 

Hvala, potrazicu po apotekama. Dace mi ovi u Domu, nego mi je besmislena ta "opreznost" kad cu i tako biti na  3-4 metra daljine, s tim sto ce cale biti na visini od mene.

No dobro, bitno je da su dozvolili posete, makar 15 minuta 2 puta nedeljno, ako je dan bez kise

 

Nadam se da ćeš staviti i ozbiljnu masku ispod vizira i poneti lepu količinu aktivnog kiseonika ili alkohola u spreju.

  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Tihajeza said:

Vizir nema nikakvog smisla za kontakt između dve osobe koje stoje na 2m jedna od druge. Vizir štiti u kontaktima do pola metra. 

 

Štiti oči. Ništa ga ne košta da ga stavi. Glupo mi je da solim pamet, ali ja bih tu stavio i vizir i KN95, usput bih prskao ruke dezinfekcionim sredstvom k'o manijak, ipak je visoko rizičan odlazak u pitanju, pa nek' me gledaju ko budalu opušteni šmekeri.

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, Anonymous said:

 

Nadam se da ćeš staviti i ozbiljnu masku ispod vizira i poneti lepu količinu aktivnog kiseonika ili alkohola u spreju.

 

Nosim platnenu masku koju perem redovno, sutra uzimam novu tako da sam miran sto se toga tice. Ne koristim alkohol u spreju niti aktivni kiseonik, a i tako necu biti blize od 3 metra sigurno.

 

Hvala svakako na savetu :thumbsup:

Link to comment

Ljudi, pisao sam već, kad je ova situacija[emoji769] u pitanju, da me zaviju u streč foliju ne marim.
Uopšte mi ništa nije teško.
Tako verovatno i svi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
16 hours ago, Milosh76 said:

 Dobio sam utorak i cetvrtak popodne..

 

S obzirom na kisu, poseta se otkazuje.

 

ironija on

 

Imam vise vremena da kupim vizir

 

ironija off

Edited by Milosh76
Link to comment
 
S obzirom na kisu, poseta se otkazuje.
 
ironija on
 
Imam vise vremena da kupim vizir
 
ironija off
Jesu ti ovi javili?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...