Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jebote ni ovi novinari sa opozicionih medija ne umiju da postave pitanje kako treba (mislim na ovu "ko je rušio po Savamali")

 

Ova sa RSE ima rezona

Link to comment
2 minutes ago, pufikaflafi said:

Ovaj vojni doktor lepo objasnio kiseoničnu potporu i mehaničku ventilaciji, nešto najsmislenije sto sam do sad čula na ovim konferencijama.

Ali nije odgovorio na deo pitanja šta se od toga broji kao broj osoba na respiratoru.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, pufikaflafi said:

Ovaj vojni doktor lepo objasnio kiseoničnu potporu i mehaničku ventilaciji, nešto najsmislenije sto sam do sad čula na ovim konferencijama.

 Bilo bi odlicno kada bi vise slusali ovakve stvari, umesto uobicajene propagande, mrljanja i krivljenja

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

a shta cesh. gladni, goli, zakrpljeni, ali chisti i zive za veselje.

 

Ne postoji zalud ona narodna "udri brigu na veselje". Uvijes veselje u tubu i udri po brizi, dok je ne isprasis za vjek vjekova. Zdrav narod, jebi ga.:D

Link to comment
5 hours ago, SNARC said:

Mojoj sestri i zetu stigao konacno negativan nalaz testa, radjen u utorak. 

 

I vec od ponedeljka treba da se jave na svoja radna mesta. 

Meni je to veoma neozbiljno ali izgleda da ekonomija ne sme da trpi. 

 

 

Mislim da je to logično. Ja sam tako. U utorak uveče stiže zvanično da sam negativan, u sredu sam zaključio bolovanje u četvrtak radim. Da smo svesniji drugi test ne bi ni trebalo da ga ima. Zna se kada si ozdravio da možeš na posao.

 

5 hours ago, steins said:

Ma jok. Koj moj da se pederišem i da radim testove ko Dačić na dnevnoj bazi. Uradio sam PCR i dobro se osećam.
Sad idem da proverim nešto, jer su mi rekli dai se ova tri dana čekanja na test vode ko bolovanje aa 65% plate. Lično u to ne verujem ali je u ovoj državi sve moguće :)

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

Bolovanje zavisi koja je šifra. Ako podvedu pod sumnja na kovid, koja nije potvrđena onda je 65%. Proveri.

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Kakav bogovski odgovor, jebemtisunce

 

Broj testiranja se odnosi na broj testiranja, što znači broj osoba

 

Je li odgovor A ili V

 

Pa kako vam nije jasno odgovor je AV

 

Eh, da je ovako bilo u školi, danas bih bio doktor :)

Link to comment
7 hours ago, Arkadija said:

Mnogo ljudi uopšte nema ni svest, ni savest. Priča mi drugarica da je njena osamnaestogodišnja ćerka (ni glupa, ni tupa) juče otišla da se nađe sa dečkom koji je bio bolestan lakše, ali se od cele porodice testirao samo njegov otac koje je javno poznat, a verovatno i ne veruje u virus, nego ga snašlo, i sada je taj mali kao odležao 15 dana, i samostalno odlučio da je on izlečen. Pa tu decu da samo uhvatiš za ručice i pravo na infektivnnu da volontiraju 7 dana. Ništa drugo.

 

Da potvrdim da je u Srbalja sad najpopularnija rečenica "ja sam to preležao".

  • +1 3
Link to comment

Prva scena: Onaj neki kafić Kolonija (valjda, odozgo s prozora vidim da piše Kolonija na jelovnicima) prekoputa Etnografskog muzeja... Unutra mora maske, napolju ne mora. Svako veče svi su napolju, stolovi nabijeni a pevač se šeta od stola do stola, grli goste i peva im na uvce. Na stranu što im je muzika sama po sebi kriminalna i nezdrava. 

 

Druga scena: Svako jutro u Krnjači komunalna i kontrola trkeljišu ljude po autobusima, prave neviđenu gužvu, izvode ih napolje, puštaju ih unutra cirkulišu u petorkama... Oni cirkulišu a vozila stoje. Ne kažnjavaju ljude bez maski, strogo ljude koji nemaju kartu. Bez maske uđe i Glovo dostavljač sa sve biciklom, taj tek zagužva sve. 

 

Inače Krnjača ubedljivo tuče centar po proseku maskiranih, odokativno.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...