Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

27 minutes ago, Halvard said:

Koliko god bilo zabavno svedočiti Vučićevom nervnom slomu u direktnom prenosu, u suštini to samo znači da smo već ušli u potpunu katastrofu i da niko nema ni najmanju naznaku ideje kako doći do nekakvog rešenja. Srećno nam bilo svima.

 

A zapravo je šta drugačije nego inače? Od kada to nije katastrofa sa ovakvim bolesnikom na čelu... Svega. 

Rešenje je vrlo prosto, što je onomad rekao i onaj Hrvat čiji tekstovi su kružili, zaključajte sve i za mesec dana nema ništa, samo oni to neće uraditi jer znaju da bi narod odlepio. Tako da, to je što je. 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Nije specifikovao, ona se sama upecala kad je pokusala da objasni da zna dvoje ljudi ukupno koji su uopste bolesni od korone i da stoga nije merodavno sta ona zna ili ne zna. S ovakvim gostima novinar ne sme da ide na duge recenice koje treba da dovedu do poente jer ih gost nikada nece pustiti da zavrse i ostace na ledini. Trebalo je samo hladno da nabroji sve ove koji su se zarazili na izbornom slavlju njegove sopstvene grupe gradjana i da gleda eksploziju. Isto kao onda kad je nevoljno promrmljao da je bilo nekih propusta u Novom Pazaru. Sve sto je trebalo da kaze u tom trenutku je - koji su propusti u pitanju, ko je za njih odgovoran i da li ce i na koji nacin odgovorni biti kaznjeni. Pa kad krene okolo, opet ista pitanja. To su osnovne stvari.

 

Novinari inace retko dolaze u situaciju da dobiju na volej ovakva dva zicera ali, kako su nasi politicari nedovoljno dobri pa ih prave,tako su i novinari nedovoljno dobri pa ih propustaju. A kad su dovoljno dobri ne idu do kraja jer znaju da imaju posla s kriminalcem i siledzijom.

uopste ne znam odakle ti ideja da on to ne bi izmuvo nekom kompletnom gluposcu koju bi njegovi obozavaoci progutali.

"sedimo ti i ja tako u kafani u nedelju u Novom Pazaru, dodje treci i donese nam koronu. i onda Djilas spinuje da su krivi izbori a Solak da se ljudi zarazavaju u Novom Pazaru jer je kompletno neorganizovano a i nema bas opreme. a istina je da je bolnica bolja nego one u Nemackoj i da su koronu preneli bojkotasi"

 

Link to comment
Just now, freakns said:

uopste ne znam odakle ti ideja da on to ne bi izmuvo nekom kompletnom gluposcu koju bi njegovi obozavaoci progutali.

"sedimo ti i ja tako u kafani u nedelju u Novom Pazaru, dodje treci i donese nam koronu. i onda Djilas spinuje da su krivi izbori a Solak da se ljudi zarazavaju u Novom Pazaru jer je kompletno neorganizovano a i nema bas opreme. a istina je da je bolnica bolja nego one u Nemackoj i da su koronu preneli bojkotasi"

 

 

I to zaobilazenje je relevantna informacija. Novinar ne moze biti odgovoran za zdrav razum birackog tela, uopste ljudi koji gledaju intervju, i za to sta ce bilo ko od njih da zakljuci. Njegov/njen posao je da stvari istera na cistac, pa ko razume, shvatice.

Link to comment
2 minutes ago, trustno1 said:

Pitam se nešto već mesecima a to je, ko je Šolak?

Zli Slovenac... :fantom:

 

Osnivač i direktoktor kablovske mreže na kojoj se emituju kablovski TV programi koji ne pričaju kao (para)državne televizije...

 

Mitsko biće, koje mislim da nikad nije dalo nijedan intervju, živi u Sloveniji i uglavnom pika golf, za Srbiju mu se jebe kao i za Madagaskar... Povezan sa Đilasom, jer je grupa na čijem je čelu, od Đilasa kupila firmu i pridodala na 70 kompanija u okviru grupe... Dakle, totalna nabuloza...

 

Inače, Slovenac je po ženidbi i pasošu... :D

Link to comment

Šolak je kao dr.Morijarti, mastermajnd svih zločina i zavera protiv Srbije. Mitska ličnost. Nije ni zdravo baš znati ko je on.

Edited by Luther
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
31 minutes ago, Mil@n said:

 

Rešenje je vrlo prosto, što je onomad rekao i onaj Hrvat čiji tekstovi su kružili, zaključajte sve i za mesec dana nema ništa, samo oni to neće uraditi jer znaju da bi narod odlepio. Tako da, to je što je. 

 

 

 

Sto je zapravo tuzno, da covecanstvo koje je prezivelo kuge svetske ratove atomske bombe i sletelo na mesec na moze mesec dana da se strpi, kolektivno 

Link to comment

Junajted grupa u kojoj je Šolak zadužen za strateško upravljanje i razvoj je izrasla u giganta sa godišnjim prihodima od preko 600 miliona evra i vodećeg provajdera komunikacionih i medijskih usluga u jugoistočnoj Evropi.

Šolak živi u Ženevi, ima dvoje dece i strastven je igrač golfa.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Zli Slovenac... :fantom:

Mitsko biće

O, hvala :)

Evo baš malopre me supružno lice pita ko je pojeo puding, ja kažem Djilas i Šolak. U tom smislu koristim. Nekada me oko ponoći obuzme šolak i pojedem sve slatko.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Junajted grupa u kojoj je Šolak zadužen za strateško upravljanje i razvoj je izrasla u giganta sa godišnjim prihodima od preko 600 miliona evra i vodećeg provajdera komunikacionih i medijskih usluga u jugoistočnoj Evropi.

Šolak živi u Ženevi, ima dvoje dece i strastven je igrač golfa.

Živi u Ženevi isto kao i MK...  :fantom:

 

Svi sa parama žive u Ženevi...

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Junajted grupa u kojoj je Šolak zadužen za strateško upravljanje i razvoj je izrasla u giganta sa godišnjim prihodima od preko 600 miliona evra i vodećeg provajdera komunikacionih i medijskih usluga u jugoistočnoj Evropi.

Šolak živi u Ženevi, ima dvoje dece i strastven je igrač golfa.

Ne podnosim golf, sad se sve uklapa. Hvala

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...