Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

On 16.10.2020. at 22:52, Aleksija said:

Kad malo bolje pogledamo i uračunamo da su na početku leta mnooogi lagali, dobijemo približno isti oblik, samo je kod nas zgusnuto po vremenskoj osi. Mi smo bili u julu gde su oni sad. Naravno, nije sve isto, ali liči.

Za razliku od ostalih mi sad ulazimo u treći pik. Bar u nečem da budemo lideri u Evropi.:kecman:

Link to comment

Slovenija:

"Vlada je včeraj zvečer razglasila epidemijo na celotnem ozemlju Slovenije, ob tem je upoštevala slabšanja epidemioloških razmer po Evropi in oceno svetovalne skupine ministrstva za zdravje, da je epidemijo potrebno razglasiti čim prej," je na novinarski konferenci izpostavil vladni govorec za covid-19 Jelko Kacin.

Vlada je zjutraj sprejela odlok, ki omejuje gibanje ljudi ponoči. "Vlada omejuje gibanje v nočnem času. Od 20. oktobra začne veljati omejitev gibanja v nočnem času, in sicer od 21. do 6. ure."

Link to comment
1 minute ago, precog said:

jebote, nikad nisam mogao da pohvatam slovenacki, ovako napisano razumem, ali da mi ovo neko kaze, ajme mene. 

 

ide to. ja sam prosle godine poslom bio izlozen slovenackom 5-6 puta po celu nedelju. mogu ti reci da je vec posle druge posete razumevanje islo dosta dobro. 

Link to comment
Just now, precog said:

u sustini si u pravu, verovatno bih pohvatao, ali kao bio sam izlozen u sfrj tv emisijama, nikad mi nije islo. 

verovatno zato sto je slovenacki bio titlovan i onda se lenji mozak prebaci na citanje :D

 

stoji, takodje, da su makedonski i bugarski laksi za razumevanje. bar meni

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...