Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

 
312-387-376-487 novooboljeli u poslednja cetiri dana
15-28-76-114  umrli
 
Solidan vam je ovo 'pad' za 4 dana
Ono... Fakat mi nije jasan taj fan fiction. Jel to stockholmski sindrom?
Link to comment
Just now, dùda said:

@adam

šta ovo znači tests u odnosu na ovu drugu kolonu, people tested ?

znaci da se nekad ljudi vise puta testiraju, hocu reci ne broje one koje su vec testirali. 

 

pise ispod, drugi red. 

Link to comment
Just now, adam said:

znaci da se nekad ljudi vise puta testiraju, hocu reci ne broje one koje su vec testirali. 

 

pise ispod, drugi red. 

da,da, hvala, pročitala sam kasnije, nego jbg, sve bih da vidim odmah a da čitam dijagonalno 

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

da,da, hvala, pročitala sam kasnije, nego jbg, sve bih da vidim odmah a da čitam dijagonalno 

 

logicno. tako i ja citam kad ne analiziram svoje:D

 

Link to comment

Ne znam da li je bilo, ali izgleda da ima i luđih od naših zvaničnika. Ministar zdravlja Novog Zelanda na prvi lockedown vikend, potrpao porodicu i odvezao se 200km od kuće da bi malo izblejali na plaži...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Ne znam da li je bilo, ali izgleda da ima i luđih od naših zvaničnika. Ministar zdravlja Novog Zelanda na prvi lockedown vikend, potrpao porodicu i odvezao se 200km od kuće da bi malo izblejali na plaži...

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

pisao sam ja vec, skotska zdravstvena sefica (chief medical officer) za virus je dva vikenda zaredom isla s familijom u vikendicu, blejali po plazi, setkali se itakoto. slikali je tabloidi u proslu nedelju, javili im ljudi iz sela. pa se izvinjavala, pa je nikola branila kao eto treba nam sad, velika strucnjakinja al nije upalilo. zglajzala u nedelju uvece.   

Link to comment
2 hours ago, Tolaa said:

radi se o slučajevima koji su naknadno prijavljeni (uglavnom vikend malo kasni).

 

U Holandiji je slično - utorkom je uvek lokalni maksimum. Administrativci u bolnicama ne rade subotom i nedeljom, tako da RIVM (koja zveštaje objavljuje svaki dan u 14h) tek u ponedeljak popodne dobije zvanične izveštaje od petka uveče do ponedeljka pre podne.

Link to comment
1 hour ago, Orle Zmajević said:

 

312-387-376-487 novooboljeli u poslednja cetiri dana

15-28-76-114  umrli

 

Solidan vam je ovo 'pad' za 4 dana


Ovo su zvanični brojevi za novoobolele za poslednjih 5 dana:

552-601-356-341-336 po Folkhälsomyndiheten. 336 je od juce u 11.30 do danas u 11.30. Broj smrti je bio veci juče i danas jer su računate zakasnele prijave od prethodnih dana, uglavnom iz staračkih domova. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...