Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Znaci gledam Kingse posle onakvog meca sa Orlandom pre finala plejofa Championshipa...

 

Domaci teren je domaci teren, odmah bolje! :)

 

Probao Walton da ih razdrma malo, niska startna petorka, Dzozef  umesto Bjelice (koji je stvarno bio los). Veceras je Bogdan katastrofa (do sada). Vratio se Len. Fox je dobar.

 

Glumci su ovi iz Dalasa, Doncic je odvratan!

 

Sta nosi drugo poluvreme, hmm Kingsi su to, ko bi znao.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Monte McNair on Thursday was hired as the Sacramento Kings' new general manager, the team announced.

McNair, who has been the Houston Rockets' assistant general manager since 2018, replaces Vlade Divac, who stepped down as the Kings' GM last month.

"Monte is one of the NBA's top basketball minds who has played an instrumental role in building several winning teams in Houston," Kings owner Vivek Ranadive said in a statement . "I am excited to bring his extensive experience and vision onboard to lead our basketball operations department, and it is my pleasure to welcome Monte and his family to Sacramento."

Link to comment
On 17.9.2020. at 19:30, pbg12345 said:

pa bjelica ima jos godinu ugovora, ostaje tu gde je

bogdanovic, ko zna, tek treba da se vidi kakvi su planovi novog gm

Bjelica nema potpuno garantovan ugovor, valjda do oktobra imaju fore da mu potvrde tu poslednju godinu. Bogdan je RFA, videcemo kakvo ce biti interesovanje za njega i da li ce Kingsi matchovati eventualnu ponudu koju dobije.

Link to comment

Mislim da ce za Bogdana sigurno matchovati ponudu, sto ne mora da znaci da ce da ostane, jer cenim da ili on ili Badi lete nekim trejdom, skoro sam siguran da nece obojica ostati.

Sto se tice Bjelice tj pozicije 4, muceni Bagli ce sigurno biti starter i bice to poslednji pokusaj da ispadne igrac od njega. Na 4 ce igrati i Barnes kada budu hteli da igraju small, a da li ce biti mesta za Bjelicu zavisi i sta budu uzeli na draftu... Za sada se najvise pominje Sadik Bej koji je sf, ali moze da uzme minute i na sg i pf... Mada bi bilo lepo da to tog 12-og pika sklizne Devin Vasel - fali im jedan novi Dag Kristi da se pojaca malo odbrana spolja i da im ne daju svi zivi po 25 trojki... 

Odoh daleko, za pocetak mozda da vidimo da li ce zadrzati Waltona.. A bilo bi fino da vrate i Bejzmora. I da vrate Grenta rasistu Nejpira jer od kad su ga najurili prenosi su smor...mada od ovog zadnjeg nema nista:(

Link to comment

upravo je insajder za bjelicin ugovor, ja sam bio ubedjen da ima garantovan

mada mislim da on ostaje

 

bogdan nadam se da ce pobeci iz mrtvih kingsa

badija nema sanse da trejduju, to je jako los ugovor koji ih je uz barnsov zakopao u narednom peridou

 

divca sam radije i branio, sporta radi, ali sve to na stranu ono sto je uradio sa doncicem je fejl ne decenije, nego veka

sve ovo kako jeste, svi losi potezi, samo njega da imaju bili bi po ekipa sa mogucnoscu napretka

 

ajde sto su uzelo baglija u onakvoj ponudi, desava se, na stranu i to sto doncic igra verovatno ipak na gornjoj granici ocekivanja

ali da on, ne samo kao evropljanin, vec kao pionir evropske kosarke u nba propusti uzeti doncica je skandal

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...