Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Bez obzira na izgubljen prvi set, Medu ne bi trebalo olako otpisati, jer u njegovom univerzumu ne važe konvencionalni zakoni (zato je valjda i toliko intrigantan, lišen skrupula hinjene političke korektnosti, spreman da se otvoreno suprotstavi publici, etc...)

Uzgred, oni snimci zagrevanja pre meča bili su toliko indikativni da su podsetiili na scene sa  početka jedne trke F1 pre 20 i nešto godina: mehaničari McLaren Mercedesa manijakalno dotežu svaki šraf i proveravaju performanse, dočim njihove kolege u Ferariju revnosno krpama brišu bolid, jer estetika ne sme da trpi.

Rafa je dakle, ispao Britanac/Švabo, a Medo je one vežbe odrađivao reda radi, tek da ne propadne slikanje...

Edited by simetrije
  • Haha 2
Link to comment

Gde bre Medu da otpisete, ja posle onog proslogodisnjeg US Opena gde sam osedeo do 4 ujutru ne bih smeo nikad.

 

Inace generalno dobar tenis ovaj turnir, samo sto se nasem kljaku na mahove igralo. Recimo Thiem - Nadal je bas bio brutalan mec.

  • +1 1
Link to comment

Ne moramo da vadimo ovog našeg na to da li mu se igrali ili nije. Želeo je on da pobedi sigurno, i kontam da ga posebno jebu porazi od "next gen"a jer mu to pokazuje da polako prolazi njegovo vreme, tako da svakako je dao maksimum. Ako je nešto usro to je što je pukao pod pritiskom, ne što mu se "nije igralo".


Na stranu svi ovi porazi i sranja, ali kako im je svima uletela ova korona, bio je u top formi i bez poraza, u totalnom naletu i onda sva ova sranja. Jebem ti sreću i sve.

I još jednom, sve više se pokazuje koliko će ga koštati onaj US open. Nadam se da je jasnije što sam onoliko prso onomad, ono što je on uradio sebi tada, verovatno niko nije nikada, kada se uzmu sve okolnosti. Progoniće ga to dok je živ, a što je još gore, i mene. :D

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Vishe ce tebe nego njega, ne prodje jedan post od tada ovde a da to ne spomenes. 

 

Btw, Medvedevu zelim da igra 20 finala Grand slema i svih 20 izgubi. Pacer i luzercina sabanska

 

Ne seri, budalo

  • Haha 1
Link to comment

Ode Nada(l)

Ne može fizički da izdrži i pad u igri je očigledan krajem trećeg. nešto slično je možda snašlo i Noleta u najgorem trenutku

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Vishe ce tebe nego njega, ne prodje jedan post od tada ovde a da to ne spomenes. 

 

Ovo je možda drugi put od kada sam se to desilo da sam spomenuo. Ako je to svaki put - dobro™.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...