Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Brnaba sirota ne može da veruje šta je snašlo. Dačić je verovatno trebalo da je brani i ulazi u polemiku sa Botom kada ova počinje da muca, ali se pravio lud i gledao u plafon ostavljajući je da muče i cvili.

Ovako će izgledati svaki njen duel ako joj ne dovedu Zavetnicu, Vacića ili Čedu da se na njima istresa.

 

  • +1 2
Link to comment


 

24 minutes ago, Mark Rothko said:

Brnaba sirota ne može da veruje šta je snašlo. Dačić je verovatno trebalo da je brani i ulazi u polemiku sa Botom kada ova počinje da muca, ali se pravio lud i gledao u plafon ostavljajući je da muče i cvili.

Ovako će izgledati svaki njen duel ako joj ne dovedu Zavetnicu, Vacića ili Čedu da se na njima istresa.

 

najjače kad joj je rekao “i vi gospodine”

:lolol:

 

  • Haha 4
Link to comment

Ako nešto smara na ovom forumu, to su ovi kvazi duhoviti i originalni nazivi tema. Smarači oni neopisivi...

 

Elem, zaspao sam u pola 5 jer sam dojavom članice foruma morao odgledati ovaj spektakl. 

Prvi mi je utisak bio to što je uopšte došlo do situacije da sede u studiju Tadić, kakav god da je, opozicija je, i neko iz prve ekipe vlasti. Bukvalno, oči ne mogu da se naviknu na njih u istom kadru.


Sviđa mi se što je Tadija svesno ušao u verbalni fajt i borio se za reč i da progura svoje jačinom glasa. Tako treba sa stokom.

 

Dačić je sedeo sa strane ko puvanjak, pokušavao da bude duhovit, a i izgledao je ko pajac običan, onako pogrbljen u stolici.


Imao je Tadić dosta penala, ova je spominjala kako ima medijske jednakosti i da nije prvi opozicionar na pinku, pa ne znam što nije rekao da Čeda, Čanak i ekipa nisu opozicija, kao i što na istu temu nije pitao Brnabu kada je Vučić nekome izašao na tv duel, pa i ona, itd, itd. 

Ali sve u svemu, može se reći da je bilo zabavno. 

 

Edit: e da, ja nema šanse da ne bih novinarku na kraju emisije pitao, izvinite, jel mislite da postoji jedna osoba koja je gledala ovu emisiju koja ne vidi da ste na strani vlastI? Morate raditi na objektivnosti. Nešto tog konteksta, čisto malo da se šukne i spomene očigledno.


 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...