Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ja sam nešto odgledao na preskoke.

Lepo se mi ovde sprdamo s Brnabom i ekipicom, al nemam utisak da je Tadić nešto dobro prošao na ovom duelu tri na jednog, s obzirom kad znamo kome je namenjena emisija na Pinku. 

Krenuo je arogantno i bahato, pa kad je Brnaba krenula da vadi papire i statistike, brzo se uozbiljio i skoncentrisao uglavnom na odbranu i uopšte mi nije delovao ubedljivo.

Mislim da je trbao ozbiljnije da se pripremi za emisiju.  

Link to comment
20 minutes ago, Mil@n said:

 

Hoćeš da kažeš da je Tadić isto što i Čeda i Čanak?

Ja sam na ovom forumu jedan od najblazih prema Tadicu. 

 

Hocu reci da iz razloga sto je pre nekoliko godina bio sa njima u koaliciji ne poteze taj argument. 

Link to comment

Ja o Tadiću mislim sve najgore kao političaru, ali ne mislim da je konvertit. S druge strane, ekipa koja se skupila oko njega, Šumarac, Vida Ognjenović & co su rasturali DS do samog kraja sa sve potentnim Lekom a nešto ne vidim da je to neko ovde pomenuo (možda mi je i promaklo). Idealan kandidat za prelet na stranu konstruktivne opozicije ako odu iznad cenzusa.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Hoćeš da kažeš da je Tadić isto što i Čeda i Čanak?

Tadic je n puta vise stete buducnosti ove zemlje naneo od navedenog dvojca, tako da nikako nisu isti...

Ceda i Canak su spodobe odvratne ali debilko nas je zakucao zauvek!

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, keitel said:

Ja o Tadiću mislim sve najgore kao političaru, ali ne mislim da je konvertit. S druge strane, ekipa koja se skupila oko njega, Šumarac, Vida Ognjenović & co su rasturali DS do samog kraja sa sve potentnim Lekom a nešto ne vidim da je to neko ovde pomenuo (možda mi je i promaklo). Idealan kandidat za prelet na stranu konstruktivne opozicije ako odu iznad cenzusa.

I Vucic se slaze i zahvaljuje nezavisnom sudstvu sto je presudilo protiv potentnog Leke, a u korist energicnog i harizmaticnog Lutovca koji je zaustavio rasturanje i DS vinuo na nivo statisticke greske i Djilasovog prilepka.

Link to comment
18 hours ago, jorma shparga said:

Tadic je n puta vise stete buducnosti ove zemlje naneo od navedenog dvojca, tako da nikako nisu isti...

Ceda i Canak su spodobe odvratne ali debilko nas je zakucao zauvek!

ne bih smeo da potpišem ovo, ma koliko nemao lepo mišljenje o tadiću

  • +1 5
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Uhvatio kraj Utiska i onda na momenat prebacio ovamo…

Djuka objašnjava kako se super živi u Srbiji. Stanovi se odmah rasprodaju, nema ni slobodnih turističkih aranžmana, a u BG ima prosečno 3 automobila po porodici. :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...