Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

UN Ali Express edition

Featured Replies

3 hours ago, Milošica said:

Bravo Valk.

 

Hoćeš da kažeš da je Tadić isto što i Čeda i Čanak?

  • Replies 553
  • Views 58.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ja sad uzela da slušam, i zaista ne mogu da ih podnesem. ni ovu mutavu budalu što ne može da savlada sopstvenu rečenicu, ni pijanog dačića sa tikovima i buđavim forama. toliko su bedni i ogavni i

  • dok su renovirali studio, Šešelja prekrili najlonom

Posted Images

Ja sam nešto odgledao na preskoke.

Lepo se mi ovde sprdamo s Brnabom i ekipicom, al nemam utisak da je Tadić nešto dobro prošao na ovom duelu tri na jednog, s obzirom kad znamo kome je namenjena emisija na Pinku. 

Krenuo je arogantno i bahato, pa kad je Brnaba krenula da vadi papire i statistike, brzo se uozbiljio i skoncentrisao uglavnom na odbranu i uopšte mi nije delovao ubedljivo.

Mislim da je trbao ozbiljnije da se pripremi za emisiju.  

20 minutes ago, Mil@n said:

 

Hoćeš da kažeš da je Tadić isto što i Čeda i Čanak?

Ja sam na ovom forumu jedan od najblazih prema Tadicu. 

 

Hocu reci da iz razloga sto je pre nekoliko godina bio sa njima u koaliciji ne poteze taj argument. 

Ja o Tadiću mislim sve najgore kao političaru, ali ne mislim da je konvertit. S druge strane, ekipa koja se skupila oko njega, Šumarac, Vida Ognjenović & co su rasturali DS do samog kraja sa sve potentnim Lekom a nešto ne vidim da je to neko ovde pomenuo (možda mi je i promaklo). Idealan kandidat za prelet na stranu konstruktivne opozicije ako odu iznad cenzusa.

2 hours ago, Mil@n said:

 

Hoćeš da kažeš da je Tadić isto što i Čeda i Čanak?

Tadic je n puta vise stete buducnosti ove zemlje naneo od navedenog dvojca, tako da nikako nisu isti...

Ceda i Canak su spodobe odvratne ali debilko nas je zakucao zauvek!

15 hours ago, keitel said:

Ja o Tadiću mislim sve najgore kao političaru, ali ne mislim da je konvertit. S druge strane, ekipa koja se skupila oko njega, Šumarac, Vida Ognjenović & co su rasturali DS do samog kraja sa sve potentnim Lekom a nešto ne vidim da je to neko ovde pomenuo (možda mi je i promaklo). Idealan kandidat za prelet na stranu konstruktivne opozicije ako odu iznad cenzusa.

I Vucic se slaze i zahvaljuje nezavisnom sudstvu sto je presudilo protiv potentnog Leke, a u korist energicnog i harizmaticnog Lutovca koji je zaustavio rasturanje i DS vinuo na nivo statisticke greske i Djilasovog prilepka.

3 hours ago, Pexa said:

Vucic laze

+1

  • Author
18 hours ago, jorma shparga said:

Tadic je n puta vise stete buducnosti ove zemlje naneo od navedenog dvojca, tako da nikako nisu isti...

Ceda i Canak su spodobe odvratne ali debilko nas je zakucao zauvek!

ne bih smeo da potpišem ovo, ma koliko nemao lepo mišljenje o tadiću

Suprajz, suprajz :fantom:

DYFV946.jpg

  • Author

jbt gde je onaj dron iz zagreba

Šešelj. :0 Nisam ga videla odavno, on više nije gojazan, mora da se smisli nova merna jedinica za ovaj oblik u prostoru. 

jedino Šešelj nije dobio kancelarijsku stolicu  :fantom:

  • 1 month later...

Kakav triling asova sutra

marić, djv i bokan

Vojvoda propao u zemlju? :unsure:

  • 1 month later...

Uhvatio kraj Utiska i onda na momenat prebacio ovamo…

Djuka objašnjava kako se super živi u Srbiji. Stanovi se odmah rasprodaju, nema ni slobodnih turističkih aranžmana, a u BG ima prosečno 3 automobila po porodici. :isuse:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.