Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Anđus je samo jedna ucenjena debilčina, koja je mnogo lajala za SNS standarde, pa je u skladu sa tim obrisan patos s njim. Zanimljivo kako su mu svi drugari iz Bratislave zglajzali u jednom trenutku (Anđus, Kokeza i Slina). Ipak, vladar je velikog srca i do potpunog brisanja tih likova nikada ne dođe.

Link to comment

Nakratko sam se uključio, glavni Đukin argument protiv demonstranata su dali dežurni korisni idioti Marks21 sa transparentom "Nećemo investitore, zaštitimo prirodu". Prošli put su vikali ono "Vučić, Đilas - ista govna" i ispali heroji na Pinku.

Link to comment
4 hours ago, msv said:

Nakratko sam se uključio, glavni Đukin argument protiv demonstranata su dali dežurni korisni idioti Marks21 sa transparentom "Nećemo investitore, zaštitimo prirodu". Prošli put su vikali ono "Vučić, Đilas - ista govna" i ispali heroji na Pinku.

Aha, a i kad je Đilas onom rekao: Jebem ti mater pedersku (što sad koriste u spotovima protiv njega), izdali su saopštenje da su napadnuti "mizoginom, homofobnom psovkom". :happy: Nežni revolucionari. Razočarali su Staljina po tom pitanju. Al kad sam ih zajebavao na fejsu za to, brisali su mi komentare. Tu su bar na liniji. :fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Trivan i Zekić na jednom mestu.

Hoće sad da se otvori crna rupa i sve nas proguta? :unsure:

 

Ne mora da znaci..ali ce svako strejt muskarac koji gleda ovo duze od minut postati mizogini gej muskarac.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Onda moram na brzinu da uhvatim skrinšot i okačim ovde za sve koji neće smeti da prebace. :happy:

 

To ti je brate kao ona meduza iz grcke mitologije..ako ti uhvati pogled, postanes Kamenko.

 

Pazi se.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...