Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

chekaj, premijerka republike jednom mesechno dolazi u tu emisiju, koja se bavi tvitovima? nije joj neobichno? blink.png

sent from bubamoto


Neobicno? Zena je zla, glupa, nepismena i naravno na sve to, kao sto u takvim slucajevima biva, ekstremno bahata, i ovo joj je super, red samopromocije, a kako bi se inace cula, red baljezgarija snsovskih.

Citam da je rekla u odbranu Ria Tinta:
"Sta, zar treba da budemo Amisi"

Iskreno se nadam samo da neko ovo sve belezi.

Link to comment
8 hours ago, mraki said:

Ja samo da izrazim zabrinutost za Čedomira. Koliko dugo već nije gostovao, više do mesec dana? :unsure:

Pa ne može da poveže ko su sad ortaci... je l ministar ortak ili nije, je l Belivuk ortak ili nije... muke po Čedaju. :fantom:
A dok ne poveže - ne može da nastupa i zastupa.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, pt 2.0 said:

vulin je u prilogu lepo (mada glupo po njih) rekao da nije vučić bio na nezakonitim merama, nego da su tobož nezakonito izdali odluke da se prisluškuju neka lica, koja inače ne bi ni trebalo (prema vulinu) da budu prisluškivani, pa posredno eto natrčali na vučića 1572 puta.

 

 

gledao sam ono u subotu uveče i po običaju me je više iznervirala nesposobnost novinara da suvislim pitanjima stvari isteraju na čistac (pred tolikim auditorijumom). istina, samo su n1 i krik dobili priliku, ali ovo je bio toliki zicer. takođeje izostalo npr. i pitanje kako je nakon tolikog "skandala" moguće da tadašnji čelnik nadležnog ministarstva i dalje vrši neku ministarsku funkciju.

  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, pt 2.0 said:

Pa ne može da poveže ko su sad ortaci... je l ministar ortak ili nije, je l Belivuk ortak ili nije... muke po Čedaju. :fantom:
A dok ne poveže - ne može da nastupa i zastupa.

Pomisliće neko da uopšte nije zabrinut za predsednikovu bezbednost. 

Link to comment
Just now, mraki said:

Pomisliće neko da uopšte nije zabrinut za predsednikovu bezbednost. 

U nastavku 2 Čedinog urlanja gledaćemo: “Je l Predsednik ortak ili nijeeee?” :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Jelena Vasić fino objašnjava mehanizam "isterivanja stvari na čistac" na konferencijama (vememah linkovao thread ovde)

 

ok, stoji sve što je tu rečeno ali opet se dese i ovakve "zicer" situacije, onda tim gore ako se ne iskoriste. pitanja su se ovoga puta čula u prenosu i mogla su biti sasvim jednostavna. vulin govori o 1500 prisluškivanja vučića - pitanje: da li su prisluškivani direktno vučići? pri tome, nisam ja genije koji je smislio pitanje, o tome se već govorilo od pojave tih informacija. ili: kako je tadašnji odgovorni ministar sada opet ministar (odbrane)? tu ne treba nikakvih dodatnih potpitanja, ne treba čak ni odgovora na njih, sasvim je dovoljno da se na nacionalnim frekvencijama čuju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 hour ago, Reaktor said:

 

 

Poznajem ovog čoveka.

Pričao mi je nedavno da je pre par godina prelazio granicu izmedju Slovenije i Hrvatske, pa ga Hrvatski carinik prepoznao zagledajući ispod šaltera i pozvao kolegu "evo ovog iz pičke materine". 

  • Haha 7
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Klonula mu samo glava, k'o da drema, k'o da spava

 

 

Dace Bog da jednom ova emisija, u kojoj svake druge nedelje gostuje ovo govno zlocinacko, ima isti epilog kao pesma iz koje su stihovi

  • +1 2
Link to comment
On 22.3.2021. at 16:49, raPe said:

Poznajem ovog čoveka.

Pričao mi je nedavno da je pre par godina prelazio granicu izmedju Slovenije i Hrvatske, pa ga Hrvatski carinik prepoznao zagledajući ispod šaltera i pozvao kolegu "evo ovog iz pičke materine". 

:rolf: umrecu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...