Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 31.1.2021. at 21:34, James Marshall said:

Kako redovno, a kamo Čeda ili Šešelj?

Cirkus radi punom parom, samo su ove nedelje bili na drugoj lokaciji...

Quote

Tokom večerašnje emisije "Ćirilica" jedan od gostiju je napustio studio u toku snimanja.

Gosti u studiju su bili prof. dr Branimir Nestorović, lider radikala Vojislav Šešelj, predsednik LDP Čedomir Jovanović i režiser Dragoslav Bokan.

Vrlo brzo je međutim došlo do verbalnog okršaja između Jovanovića sa jedne strane, i Bokana i Šešelja sa druge. 

Čeda je tokom razvgovora rekao Bokanu da mu je porodica svetinja. 

- Ja živim za njih, rekao je. 

Čedomir Jovanović je započeo raspravu sa Dragoslavom Bokanom zbog "Belih orlova".

- To su srpske vojvode? Šutiraju zene - priča Jovanović.

- Hoćeš da napustiš studio zbog mene - pitao je Bokan.

- Pa nisam pobegao iz zemlje zbog tebe. Pa necu i iz studija. Pobedio sam vas - nastavio je lider LDP-a.

- Ti si sa intelektualcima doveo stranog špijuna. Špijuna Željka Komšića - naveo je Šešelj.

- Ti si jedna secikesa - odbrusio je Čedomir.

- Đubre jedno, rekao je Bokan Jovanoviću, koji je ubrzo napustio emisiju.

Potom je Šešelj rekao da je Jovanović jedini put uspeo u svojoj politici kada je ubijen nekadašnjim premijer Srbije Zoran Đinđić. 

Jovanović je na to ustao i napustio studio, a pre toga se rukovao samo sa doktorom Nestorovićem. 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

brnabićka dovodi belivukovu ekipu ladno u vezu sa političarima iz opozicije.

krstić je jeziva hrpa izmeta. 

 

boža spasić: "draga verice, zar vi stvarno mislite da ću ja da raspravljam o nekom vuletiću? to je bedna, beznačajna ličnost. sinoćna sednica saveta za nacionalnu bezbednost je pokazala da ovu državu neće uređivati tviteraši, neće uređivati opozicija u pokušaju, neče o njoj govoriti neki vuletić i neki koji koji nemaju predstavu o toj politici. sinoćna sednica saveta za nacionalnu bezbednost, gde je bila ana, je pokazala svu jačinu naše države briljantno vođena od strane... ta sednica... od  strane vučića je pokazala..."

verica bradić: "gospodine spasiću, ja se bavim tviterom i tviterašima..."

 

napalm.

matoro db govno je dalo detaljnu analizu slučaja, bombe sefovi novi šefovi klanova, kako se ko hvata i zašto, nisu nađene pare i štekovi, sve on zna ko da je u srcu istrage, a sve vreme zove belivuka belovuk.

(na RTS-u vulin isto večeras belivuka zove bjelivuk. armija imbecila)

Edited by pt 2.0
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam za ostale emisije, ali ova bi bila jako dobar materijal za nekog tužioca,

pravog i nezavisnog.

brnaba i spasić svakako.

vulin je u prilogu lepo (mada glupo po njih) rekao da nije vučić bio na nezakonitim merama, nego da su tobož nezakonito izdali odluke da se prisluškuju neka lica, koja inače ne bi ni trebalo (prema vulinu) da budu prisluškivani, pa posredno eto natrčali na vučića 1572 puta.

 

uzgred, napadaju KRIK samo tako. maltene su deo organizovane grupe koja je trebalo da smakne vučića.

ovu emisiju treba snimiti i čuvati za bolje dane.

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, pt 2.0 said:

uzgred, napadaju KRIK samo tako. maltene su deo organizovane grupe koja je trebalo da smakne vučića.

 

Ponavljaju Vučićevu priču. Sinoć je otprilike rekao da KRIK služi da se udari na njega gde je najtanji (deca) i da ga tako psihički ranjenog tajkunska opozicija sruši ili lakše ubije.

Edited by msv
Link to comment

Nisam gledala sinoćno luđenje, ali ona ovde dovodi KRIK (medije) u vezu sa Belivukovom ekipom i prodaje priču da je sprega mafije, opozicije i pojedinih medija imala za cilj da svrgne Vučića sa vlasti i da su oni zato morali gradjanima da prikažu brutalnost ubica sinoć.


Ovo bez krvi otići neće.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...