Jump to content

aplikacija vs halo taksi

kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

67 members have voted

1. 1. car go vs taksi?

• taksi
      21
    • car go
      48

Recommended Posts

S obzirom na to da imam opasne hronicne probleme sa sinusima, mislim da ipak ima veze sa onim sto pisem. Pogotovu ako je "tvoj "prozor otvoren.
Uostalim to je bilo opste zapazanje iz moje situacije, ne nikakva tvrdnja.

• 3 months later...
  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• nesha taxista

108

• dragance

52

• Frank Pembleton

50

• gospa buba

49

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pošto je zaraza opet eksplodirala nije loše da se podsetimo nekih stvari vezano i za ovu temu. Bilo koju vrstu prevoza tuđim automobilom kako god se to zvalo treba sad izbegavati. Bicikli, elektrotrot

Ne, to je kao da idem u lokalnu pekaru ceo zivot ne jer je volim vec jer je jedina jebena pekara u krugu od kilometar. I pekar, znajuci to, me malo malo pa potkrada, uvaljuje mi budjav lebac i radi od

to bi mozda mogla biti dobra ideja, kad bi se sprovodila razumno, a ne kao kod nas.   stoti put-kod nas taksisti imaju i traze da zadrze sva prava koja proizilaze iz statusa javnog prevoza,

Posted Images

Nemam broj :( 

edit: e ok, nema potrebe, odgovorili su mi na mail, poslali broj vozaca, sve ok

Edited by goofs
  • +1 1
Frank Pembleton
Nemam broj :( 

edit: e ok, nema potrebe, odgovorili su mi na mail, poslali broj vozaca, sve ok
Nisam nikad probao, pa nemam pojma, jel ne ostaje kontakt vozača u aplikaciji?

.... Shiit has hit the fan!

Ne ostaje broj u istoriji, samo ime vozaca, dobili smo mailom broj, ali nazalost novcanika nema u kolima :/ ili nas je zavrnuo vozac ili je neko od njegovih narednih putnika pokupio

• 1 month later...
1 hour ago, Krcun said:

Nova aplikacija, moze da se placa i kriptovalutama. Odlicno da postoji jos neka alternativa car gou

https://crypto-lift.com/

Ovi deluju jako ozbiljno, app im je radila firma koja je radila sajtove ili app za golubarski savez i auto skolu Sale :)))

• Haha 1
  • 4 weeks later...
Krcun
On 13.4.2021. at 20:49, Krcun said:

Nova aplikacija, moze da se placa i kriptovalutama. Odlicno da postoji jos neka alternativa car gou

https://crypto-lift.com/

Poceli su pre par dana sa radom pa sam ih overio. Cene kao car go, mozda za nijansu i jeftinije. Ima tu jos da se radi na aplikaciji ali vremenom ce napredovati. Ima i opcija deljenja voznje sa nekim drugim pa ispadne jos jeftinije. Vozaci vecinom presli iz car go jer su ih ovi izradili za pare. Solidno deluje sve, ima potencijala