Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

Da li postoji to uopste? Nikad nisam video njihove dostavljace, glovo i wolt pak na svakom koraku. Mislim ima gomila brendiranih automobila po gradu, ali to je car go, ne razvoze hranu arteonima i kamrijima

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

Da li postoji to uopste? Nikad nisam video njihove dostavljace, glovo i wolt pak na svakom koraku. Mislim ima gomila brendiranih automobila po gradu, ali to je car go, ne razvoze hranu arteonima i kamrijima

Pa ta gomila brendiranih automobila zapravo vozi putnike a reklamira se kao dostava.

Link to comment
  • 4 months later...

Sto se odustalo od onih taxi-vaucera koje uzimas na aerodromu? To mi se cinilo da je ok funkcionisalo, po istom principu generalno rade taksi sluzbe i u drugim vecim gradovima Evrope. Nisu samo kod nas taksisti mufljuzi.

Link to comment
On 20.4.2023. at 16:54, Hamlet Strašni said:

Rekao bih da mogu da im zabrane pristup. Taksisti moraju da imaju dozvole gradske. Eventualno neka prevoznička firma…

Svako ko vrši prevoz putnika mora za to imati dozvolu i to naravno važi i za vlasnika aerodroma. 

Link to comment
On 20. 4. 2023. at 16:56, goofs said:

Sto se odustalo od onih taxi-vaucera koje uzimas na aerodromu? To mi se cinilo da je ok funkcionisalo, po istom principu generalno rade taksi sluzbe i u drugim vecim gradovima Evrope. Nisu samo kod nas taksisti mufljuzi.

 

Još uvek funkcioniše, nije se odustalo. Doduše ne znam koliko je to strancima jasno. Ali dok dođeš do njih i dalje moraš da prođeš kroz špalir divljih taksista.

 

On 20. 4. 2023. at 16:58, napadaj said:

Nije se odustalo, nego se prave da ne mogu da voze ili otvoreno neće da prihvate vaučer. Više im se isplati da oderu nekoga, nego da primaju vaučere.

 

To je počelo prošle godine, makar kod mene. Kao ne mogu, ne staju mi kolica u prtljažnik, jao ja živim na Novom Beogradu i završava smenu pa mi se ne vozi dalje od toga i ostale nebuloze. Nije obavezno prevara nego čekaju nekog da voze u Novi Sad itsl.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...