Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

Just now, Skyhighatrist said:

Yandex je beše neki agregator, više udruženja se javlja?

Да. Врхунска им је апликација

  • Hvala 1
Link to comment

Београдски такси возачи је највеће. Мада су почели да примају и појединачне возаче. У принципу не превише. Мада јуче увече нисам могао да добијем возило. Али током дана се углавном добија.

Link to comment
Ko još ima app a da prima master? Ne sećam se gde sam krenuo da se registrujem, a oni primaju samo visu...
Naxi, Beogradski







... Shiit has hit the fan


Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Yandex app mi pokazuje sledeće opcije za plaćanje:

 

- family account

- business account

- cash

 

 

Ne može da se poveže debitna kartica?

Мислим да може

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ne postoji više mogućnost da nastaviš vožnju posle željene destinacije, već moraš da praviš novi upit - naravno, uz nadoknadu. Kod yandexa je ova opcija podržana.

Juče mi se u yandexu desilo da je vozač ručno ukucao manju cijenu jer mu se učinilo da je odabrao lošiju trasu puta. I dalje je jedini minus nedostatak slobodnih vozila.

Link to comment
Ne postoji više mogućnost da nastaviš vožnju posle željene destinacije, već moraš da praviš novi upit - naravno, uz nadoknadu. Kod yandexa je ova opcija podržana.
Juče mi se u yandexu desilo da je vozač ručno ukucao manju cijenu jer mu se učinilo da je odabrao lošiju trasu puta. I dalje je jedini minus nedostatak slobodnih vozila.
Ono ako ideš negde da ostaviš nešto, pa da te sačeka i npr. vrati odakle si krenuo ili na drugu destinaciju?
Bezveze.
Ja to uradio juče sa Beogradski taksi aikacijom. A i ranije sa Naxi app i sve bilo u redu.
Mislim njihove ap su takve da on zapravo upiše cifru sa taksimetra...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ono ako ideš negde da ostaviš nešto, pa da te sačeka i npr. vrati odakle si krenuo ili na drugu destinaciju?
Bezveze.
Ja to uradio juče sa Beogradski taksi aikacijom. A i ranije sa Naxi app i sve bilo u redu.
Mislim njihove ap su takve da on zapravo upiše cifru sa taksimetra...







... Shiit has hit the fan
 

 

Upravo to. Čekanje bilo ne više od par minuta, vožnja završena, vozač se odvezao i naravno uredno javio na povratnu.

Link to comment
4 hours ago, keitel said:

Ne postoji više mogućnost da nastaviš vožnju posle željene destinacije, već moraš da praviš novi upit - naravno, uz nadoknadu. Kod yandexa je ova opcija podržana.

Juče mi se u yandexu desilo da je vozač ručno ukucao manju cijenu jer mu se učinilo da je odabrao lošiju trasu puta. I dalje je jedini minus nedostatak slobodnih vozila.

To apsolutno nije tacno ako mislis na CarGo.

Kad udjes u auto i kad vozac zapocne voznju mozes da ides bukvalno gde hoces i koliko god cekanja, nezavisno od upisane destinacije.

Nije da branim nesto posto to radim, ali ajd da ne sirimo dezinformacije. Posla ima koliko god hoces, ja sam sad u biznis klasi.

Edited by LeBron
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...