Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Богдан у Атланти дакле, нек је са срећом. Зарадиће опасне новце, можда буде и плеј-офа. Штета ипак што је пропао Милвоки.

idu neke price da je kao bogdan dobar sa grkom, pa da mu je grk kao rekao da ce da pali dogodine. mada, verovatnije je da je kinta u pitanju.

Link to comment

 

1 hour ago, precog said:

jab najvoleo janisa da vidim sa lukom (bez somuna).

a jbg mvp poslednje dve sezone i mvp narednih nekoliko sezona

malo previse bi bilo

Edited by pbg12345
Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

a jbg mvp poslednje dve sezone i mvp narednih nekoliko sezona

malo previse bi bilo

imali smo dva dominantna MVP-a u Hjustonu pa se nisu bas sjajno pokazali...

Link to comment
6 minutes ago, Moća said:

Da ali dva beka koja su pritom gušila jedan drugog, ovo je već druga priča.

Bekovi ili ne, svejedno je ukoliko im se igra bazira na lopti u rukama...tesko bi neko dobacio i do nomincije za MVP a da mu se igra bazira na off ball kretnji

Link to comment
20 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bekovi ili ne, svejedno je ukoliko im se igra bazira na lopti u rukama...tesko bi neko dobacio i do nomincije za MVP a da mu se igra bazira na off ball kretnji

ma nije poenta dal bi u tom slucaju uzeli mvp nagradu, vec da je malo bzvz za konkurentnost ostalih ekipa spojiti dva takva igraca

 

i ne zajebavaj, rasel je mozda bio mvp i imao sulude brojke, ali nikad nije bio top nivo

on nije bio ni prvi igrac svoje ekipe

Link to comment

šta se spominje za Hassana, zna li se šta?

on je u februaru i deo marta do prekida sezone lagano imao 1st round fantasy value. bilo bi šteta da ne ode negde gde bi imao, što bi se reklo, clear path do protagonizma.

 

Link to comment

dalas je inace deluje mi prosao ispod radara

imaju dosta losih ugovora pa i nisu imali prostora da budu preterano aktivni

jednog su se resili i dosli u situaciju da nakon sledece sezone imaju prostor za doncica i jos jedan velik ugovor

 

pojacali se defanzivno sa ricardsonom, ivanduom

ako porzingis odigra 80% utakmica eto njih u top 4 zapada

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, ToniAdams said:

sto?

 

Dosad nije davao izjave koje bi mogle da se tumače tako da razmišlja o odlasku, deluje dobroćudno i skromno i zvuči mnogo borbenije od pičkice koja je sa Pelikansima jednom dobila plejof rundu. Zato bi me iznenadilo kada bi uradio isto što i najbolja druga violina lige.

Link to comment

Ja bih bas volo da Janis ostane u Baksima, fali u NBA tih franchise-legacy igraca. Bio sam spreman i da im ponudim sve moje simpatije i navijacko umece da su uzeli Bogdana, ovako za to moraju jos da se potrude :sleep:

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...