Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

28 minutes ago, theanswer said:

 

Kaži ti meni da je Jokara malo tamnije puti kakvi bi se sve halospevi razvlačili po mrežama. A ovako Marej dobio Jutu sa onih 50, Milsap sa 6p okrenuo gm 5. 

koga briga?

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, fancy claps said:

po meni nazalost sustina:

 

 

 

ne verujem da ce nba pustiti da smol market tim antivaksera, homofoba i sto je najvaznije belaca pokvari sudar elejt imova.... pogotovo u situaciji u kojoj je nba opkoljen koronom, kinom i nfl-om sa svih strana... ali sto se kaze, ovo je 2020 sve je moguce, pa se mozda i nesto lepo desi...


ma daj, sta u klipersima su sve filozofi i erudite. ovakve gluposti mogu da se nadju za poneke individue u svakoj ekipi

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:


ma daj, sta u klipersima su sve filozofi i erudite. ovakve gluposti mogu da se nadju za poneke individue u svakoj ekipi

 

dobro, ima jos antivaksera, ali koliko ima bluelivesmatterovaca? ako me vuces za jezik, reci cu: volim mpj-a ali bojim se da je qanonovac.

 

eto, reko sam.

 

a kako ja volim da kazem: nba je pre svega jedan veliki biznis.

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

I dalje mislim da prolaze Klipersi, samo ponekad zaboravim da su svi ti igrači bili pretežno luzeri tokom svojih karijera. Izuzev Kawhija naravno, što i vidimo.

Klipersi su trenutno uzdrmaniji, tako da bih im dao 50-50 sanse. Mnogo ce da zavisi od PG13, on ako udje u luzerski mod eto dobre sanse za Somborca & co.

Link to comment

Mislim da nije problem u PG13 koliko u ostalima, nema Lu Vilijamsa ni Montreza, nista ne rade, Markus Moris ispada treci igrac ekipe, a lik je debil. I mislim da njima nije problem to sto se Denver raspuca, to je nesto na sta moras potencijalno da racunas, koliko sto upadnu u zutu minutu u napadu koja ume da traje celu cetvrtinu, pogube se i kao da odustanu od bilo kakvog game-plana i udri 1na1. Mnogo oni jos rezerve imaju, ali ako ne aktiviraju tu rezervu dzaba im da idu na Lejkerse.

Link to comment

Moze li neko od forumasa koji su se pretplatili na The Athletic da nam kopiraju ovde najnoviji tekst "Analytical Lookaround: Nikola Jokic’s decision making and shot selection"

Link to comment

Ako nas Disney, Warner, EA Games, EMI i Universal ne proganjaju u ovoj državi zbog brda piraterije sa torenata, ne verujem ni da će The Athletic mene da juri zbog jednog teksta.
A i svakako je kasno za edit.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...