Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, 1n54jd3r said:

ovo nije nista novo...vec par sezona je u top5 clutch igraca u ligi...cak mislim da su na nekom podcastu provukli da je po zvanicnoj statistici i definiciji kvacila zapravo broj 1 ;)

 

Verujem. Ja sam na svaki NBA voz zakasnio vec skoro 20 godina i ne pratim odavno ali nije ni meni moglo da promakne kakve brojke pravi i kako igra kad zagusti. Jokic je klasican dokaz da onaj akronim WYSIWYG nema veze sa zivotom.

Link to comment

nisam gledo utakmicu, ali kapa dole koucu mou. kako u svakoj seriji pusti 1 do 2 utakmice niz vodu, onda u 2. poluvremenu 5. pusti magiju pa samo dozira i demoralise protivnika. neverovatan lik. nije mi jasno sta radi, ali zato sam ja ubogi skaut a on nba hedkouc.

 

vidim klipersnejsn kuka na doka, kao da pustis ivicu da igra pobedili bismo hahah

Link to comment
2 minutes ago, fancy claps said:

nisam gledo utakmicu, ali kapa dole koucu mou. kako u svakoj seriji pusti 1 do 2 utakmice niz vodu, onda u 2. poluvremenu 5. pusti magiju pa samo dozira i demoralise protivnika. neverovatan lik. nije mi jasno sta radi, ali zato sam ja ubogi skaut a on nba hedkouc.

 

vidim klipersnejsn kuka na doka, kao da pustis ivicu da igra pobedili bismo hahah

 

vidi se da nisi gledo, pj je igro samo u garbidž tajmu :sleep:

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

vreme je da se stavi avatar

 

Kaži ti meni da je Jokara malo tamnije puti kakvi bi se sve halospevi razvlačili po mrežama. A ovako Marej dobio Jutu sa onih 50, Milsap sa 6p okrenuo gm 5. 

Link to comment

Mene i dalje drzi adrenalin od ove rolerkoster utakmice...od nadanja i lozenja, preko totalne apatije i prihvatanja poraza, pa do iskre nove nade i povratka, do totalne euforije kada su preuzeli vodjstvo i povecavali ga ko matori...Jokic je bog kosarke! Neatletski, detinjasti, spori ali ipak bog.

Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

 

Kaži ti meni da je Jokara malo tamnije puti kakvi bi se sve halospevi razvlačili po mrežama. A ovako Marej dobio Jutu sa onih 50, Milsap sa 6p okrenuo gm 5. 


Za specijalan užitak kiselosti, čekiraj ESPN twitter feed u doba utakmice večeras. 

Link to comment

po meni nazalost sustina:

 

 

 

ne verujem da ce nba pustiti da smol market tim antivaksera, homofoba i sto je najvaznije belaca pokvari sudar elejt imova.... pogotovo u situaciji u kojoj je nba opkoljen koronom, kinom i nfl-om sa svih strana... ali sto se kaze, ovo je 2020 sve je moguce, pa se mozda i nesto lepo desi...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...