Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Pratim iz kola, Jokara je jebeni ludak. Na stranu svi njegovi kvaliteti u igri kojih je jebeno dosta ali da ovako igra kad je najbitnije je možda i najveći od svih. Neverovatan lik, neverovatan igrač, ne može se rečima opisati to što radi sa tom građon i motorikom u ligi kao što je NBA. Ludak totalni. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Pratim iz kola, Jokara je jebeni ludak. Na stranu svi njegovi kvaliteti u igri kojih je jebeno dosta ali da ovako igra kad je najbitnije je možda i najveći od svih. Neverovatan lik, neverovatan igrač, ne može se rečima opisati to što radi sa tom građon i motorikom u ligi kao što je NBA. Ludak totalni. 

 

Lik je potpuno neobjašnjiv, nestvarno je sve to što radi, prosto da ne veruješ šta gledaš i šta se dešava na terenu.

Link to comment

kakva utakmica!!

krejg je dao onu trojku, haris isto posle pogodi par suteva, porter takodje. ne mogu samo ova dvojica. kad god se bar malo prikljuce i ostali pobeda za denver. 

jokic i marej igraju kao matori. zreliji od mnogih veterana. lenard u klipersima kao da nema bas odresene ruke kao u torontu. licno mi se ne dopada ni kako vodi ekipu rivers. ovaj tim ne sme toliko puta da vodi velikom razlikom i ovako gubi utakmice. neka izgube i ovu sedmu pa da gledamo le broncinu protiv jokica

Link to comment
3 minutes ago, Svarog said:

Klipersi su u. drugom delovali kao da... pa ne znam... kao da nisu bili na utakmici. ništa kretnja. ništa protok lopte. zabijanje u gomile protivničkih. neverovatno.

 

Paralisani. Ponovo.  Kad krene lavina, napune gace.

 

Ako Trez bude igrao vise od 5 minuta u sedmoj, znamo pobednika.

 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Pratim iz kola, Jokara je jebeni ludak. Na stranu svi njegovi kvaliteti u igri kojih je jebeno dosta ali da ovako igra kad je najbitnije je možda i najveći od svih. Neverovatan lik, neverovatan igrač, ne može se rečima opisati to što radi sa tom građon i motorikom u ligi kao što je NBA. Ludak totalni. 

niko mi nije miliji za gledanje od njega.  cisti kosarkaski genije.

i le brona naravno.  

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

niko mi nije miliji za gledanje od njega.  cisti kosarkaski genije.

i le brona naravno.  

Joj brate meni je Lebron mučan za gledanje sem u odbrani

Link to comment
18 minutes ago, maheem said:

Harris je i bez poena bio znacajan

 

Tacno,  mnogo im znaci u odbrani iako je napadacki limitiran.

Problem Denvera je umor iako su sigurno sada pod naletom optimizma i samopouzdanja. Bice ozbiljnog udvajanja Jokica u sedmoj.

Link to comment

Samo da je Dzamal nepovredjen i spreman za game7. Jebes umor, igra se za prolaz u finale zapada. Adrenalin ce da nadvlada i umor i bol. Klipersima ce u glavama da bude veliko opterecenje ova statistika od 0 od 7 u utakmicama kada su mogli da udju u finale konferencije (o tome nece zaklapati po espn i nba podcastima). Takodje, Denveru na ruku ide 5-0 u utakmicama koje su bile win or go home.

 

A najbitnije je sto su videli da mogu ravnopravno da igraju, da nisu underdog. Najveca pobeda je sto sad mogu da veruju u sebe i svoju igru.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Jokara se u opasnog klacera pretvorio, sto mu je guzica vise uza zid sve ludje stvari izvlaci iz sebe.

ovo nije nista novo...vec par sezona je u top5 clutch igraca u ligi...cak mislim da su na nekom podcastu provukli da je po zvanicnoj statistici i definiciji kvacila zapravo broj 1 ;)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...