Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Realno je kripl fajt, neki koji neće, neki koji ne zaslužuju, neki koje prati baksuz i neki koji jednostavno nemaju tu šta da traže (npr. Kingsi).

Link to comment

gledam onu tabelu gore i krenem da razmišljam zašto nije obeleženo ko je gost a ko domacin :isuse:

 

Nola najlakši raspored ali bi najbolje bilo Portland da Lebron malo oznoji guzicu 

Link to comment

Dalas će na Kliperse 99%, ne vidim kako će to da se promeni do kraja. Nadao sam se Denver Hjuston ali vidim da Hjuston ode gore. Indijana Majami bi trebalo da bude dobra serija. 

 

A glede Lejkersa... My 2 cents je da će morati ono dobro da se oznoje sa kim god da igraju. Nemaju oni taj kvalitet i nije razlika u kvalitetu kao Milvokija recimo i Bruklina. Sa kim god da budu igrali prvu rundu neće to biti čišćenje, a rekao bih da neće biti ispod 6 utakmica. Ovakvi Lejkersi su overrated. E sad, da vidimo hoće li Lebron moći opet da pojača brzinu u plejofu ko što očekujem. Ako ne, može tu biti svašta. 

Edited by theanswer
Link to comment

Denver na kraju regularnog dela ima Kliperse, Lejkerse i Toronto, ne znam tačno kojim redosledom. Zvuči jebeno, ali će svi oni izvestno već imati zaključane pozicije, pa verovatno neće mnogo da se trude u tim utakmicama.

Edited by napadaj
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Denver na kraju regularnog dela ima Kliperse, Lejkerse i Toronto, ne znam tačno kojim redosledom. Zvuči jebeno, ali će svi oni izvestno već imati zaključane pozicije, pa verovatno neće mnogo da se trude u tim utakmicama.

 

Pa ne mogu Klipersi da imaju zaključanu poziciju kad beže Denveru duplo manje nego Denver Hjustonu

Edited by theanswer
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...