Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

12 minutes ago, freakns said:

bas sam pogledao power rankings ESPN i Sunsi su 17. i to pre tekme sa Philom

https://www.espn.com/nba/story/_/id/27997855/nba-power-rankings-week-3-how-long-sixers-stay-perfect

 

sada, ne znam sta si ti ocekivao, ali Sunsi sigurno nece biti top 10 tim, sve da cele sezone igraju ovako ili bolje.

 

sto, top 10 power ranking espn-a i freakns-a je zauvek zacementiran? 

Link to comment
2 minutes ago, Sundance Kid said:

 

a pa dobro, ako je orlando bio na dnu posle takvog starta onda da zajebemo sve ovo.

izvini ako sam te uvredio i tvoj omiljeni klub, necu vise spominjati sunse vidim da si preosetljiv.

Link to comment
Just now, 189- said:

izvini ako sam te uvredio i tvoj omiljeni klub, necu vise spominjati sunse vidim da si preosetljiv.

 

nisam toliko uvredljiv i tvoje misljenje je sasvim validno... ono sto se meni svidja kod ove ekipe sunsa je to sto igraju borbeno svaku tekmu do sada, igraju jaku odbranu, a u napadu se lopta krece dosta raznovrsno i nesebicno tako da mi sve ovo ne deluje kao najobicniji fluke kao kod tog tima orlanda...

Link to comment

odbrana je odlicna za sada. baynes je mozda drugi najbolji (najvazniji) igrac ekipe iza bookera. cim izadje i udje kaminsky da igra c, nastane katastrofa. rubio i saric su ipak pismeni igraci koji znaju kosarku i nisu indijanci kao chriss ili neki ullis. pitanje je sta ce biti kada ekipe malo ozbiljnije shvate sunse i kada se malo procita igra. 

 

Link to comment
38 minutes ago, Sundance Kid said:

 

sto, top 10 power ranking espn-a i freakns-a je zauvek zacementiran? 

ESPN moze Sunse da stavi i na prvo mesto power rankingsa stos mene tice, posto to niti gledam nit me zanima. ali kada za sezonu Booker bude sutirao 54% a Baynes bude gadjao trojke 50%, ja cu da prekinem sa gledanjem NBA. 

nisu Sunsi toliko losi koliko se mislilo na pocetku sezone, ali tekma protiv Phile sa Embiidom ili Clippersa sa Kahwijem i Georgeom se drugacije zavrsava makar se 3 Aytona a ne jedan vrnu u Sunse... i OK je loziti se, i super je sto Sunsi imaju tim koji moze da se bori za playoff, ali je prenaivno razmisljati da su na istom nivou kao top10 ekipa u NBA

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

ESPN moze Sunse da stavi i na prvo mesto power rankingsa stos mene tice, posto to niti gledam nit me zanima. ali kada za sezonu Booker bude sutirao 54% a Baynes bude gadjao trojke 50%, ja cu da prekinem sa gledanjem NBA. 

nisu Sunsi toliko losi koliko se mislilo na pocetku sezone, ali tekma protiv Phile sa Embiidom ili Clippersa sa Kahwijem i Georgeom se drugacije zavrsava makar se 3 Aytona a ne jedan vrnu u Sunse... i OK je loziti se, i super je sto Sunsi imaju tim koji moze da se bori za playoff, ali je prenaivno razmisljati da su na istom nivou kao top10 ekipa u NBA

 

definitivno ni sunse ne gledas ako mislis da pobedjuju samo zato sto sutiraju iznad 50%.

 

i pritom uopste ne mislim da su na nivou ovih nedodirljivih niti da se bore za prsten ove sezone samo kazem koliko su i dalje potcenjeni na jbnm espn-u.

Link to comment
58 minutes ago, freakns said:

bogomi, bilo bambergovanje na toj tekmi :D

svi se radujemo zbog toga...jos samo da se debeli nekako vrati u formu iz ovog rekreativnog uspavanog stanja 

Link to comment

Upravo odslušao Kerra, prilično otvoreno priča o Warriorsima , uživanje je slušati ga. Simmons najavio gomilu novih epizoda koje su zapravo update/nastavak njegove knjige.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...