Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Lezilebovich said:

Što volim miniserije ...

Posle Time, na redu je još jedan HBO "Des"

p18757896_b_v13_ab.jpg

Odgledao sam samo jednu od tri epizode i za sada je odlično

Znam da sam videla nešto na HBO i onda mi je samo iskliznulo. Taman oko praznika da se odgleda. 

Link to comment
On 28.12.2021. at 0:37, mraki said:

Gledao neko ove Baštovane?

odgledao sam ovih dana. mnogima neće odgovarati. meni jeste. četiri epizode odlična gluma olivije kolman i ostalo četvoro (muž i policajci). neobično je odrađeno: stvarnost, prošlo vreme, fantazije. preporučujem za gledanje i za strpljenje pri tome.

 

ukratko, radi se o starijem bračnom parom koji je ubijen u sopstvenom domu i zakopan u bašti. optuženi su ćerka i zet, proces protiv njih se vodi opsle 15 godina.

 

moja gospođa je pročitali knjigu o genijalnoj prijateljici pa sada krećemo sa gledanjem. sinoć smo pratili upoznavanje i početak druženja dve devojčice.

  • Hvala 1
Link to comment

Novu godinu smo sačekali i prve sate u njoj proveli uz "Mer iz Istauna" na HBO 3.

 

Odlična 7 delna serija sa krimi zapletom. Ja inače ne volim da u krimi seriji ima uplitanja privatnosti (recimo S&B) no ovde je toliko privatnih sudbina da se može reći da nije čist krimić. Serija je lanjska, kejt vinslet je odlična (iznenađenje za mene jer igra policajku a baku). u epizodi imamo i gaj pirsa. ista faca kao ajriš.

 

pošto je noćašnja, možete je celu izvrteti unazad na HBO 3. velika preporuka.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako mi odjednom LG webos smart tv nije podržan za HBO GO aplikaciju?

Do juče radilo sve kako treba. :fur:

Ima još neko ovaj problem?

 

edit: gledam sad, nije bilo nekog apdejta aplikacije, zadnji je iz maja 2019. godine.

Šta ovo onda uopšte znači, prestali su da rade na odredjenim uredjajima tek tako iako nemaju noviju i zahtevniju aplikaciju?

Edited by mraki
Link to comment

Ali totalno bez rezona, radilo je sve kako treba.

I još će zameniti taj servis drugim pa aplikaciju ne apdejtuju, ne kontam što su išta dirali…

 

Ima li tu neko rešenje, neki hack, nešto? :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Jao, koliko su me iznervirali moroni, baš su nepotrebno ovo uradili.

Čekirao sam par filmova i serija, kad ono... :mad:

Kako idu oni android usb stikovi, šta se tu preporučuje, kako da pretvorim tv u android tv?

Edited by mraki
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...