Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft


Recommended Posts

@John Coltrane, mislim da je krajnje vreme da razmisliš o tome da li je ova igra za tebe.

da ne bude da nipodaštavam tvoj trud i entuzijazam - ali, pobogu, gubiš od lika kome 9 od 11 igrača ima 0, 1, 2 ili 3 poena u ovom kolu.

kasno je za edit tvog posta, al uzmi sad lepo napiši nešto tipa "zašto ja još uvek igram ovo đubre?!?! šta mi ovo treba?!?!?", oprosti se s forumom i nestani

Spoiler

do sledećeg kola kada ćeš se, u pravom duhu ove igre i foruma, praviti da se ništa nije ni desilo i seiriti se nad nekim drugim nesretnikom nakon tesne i ničim izazvane pobede.

 

da imam iole karaktera poput tebe ja bih se zahvalio na tome što mi daješ nadu da nisam potpuni nemač pojma i nastavio da igram ovu igru sa još više entuzijazma. ali znam koliko numem i zato ćutim.

 

Edited by Svarog
Link to comment
  • 3 weeks later...

Granitna odbrana omogućila mi je da uzvratim udarac @ducca

 

Posebnu draž još jednom neizvesnom klanju dalo je to što se sve rešavalo u poslednjoj utakmici gde smo imali brdo igrača koji mahom nisu ništa uradili.

Link to comment

Čestitke sa malim zakašnjenjem. Derbi ispunio očekivanja.

Moram ti priznati da sam već ubeležio pobedu pre mečeva u četvrtak, mislim da sam imao +17 i 2 igrača vs četvorice, kad sam u petak ujutru upalio aplikaciju kad nisam pao sa stolice :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Čestitke [mention=10148]Gylfi Pleasure[/mention]... A Salah da jede govna. 
Nije valjda da smo već ponovo versusovali? Trudim se da nameštam redovno, ali nisam nešto stigao da pratim detaljnije, a fudbal jedva da pogledam.

Hvala, biće tu još dobre šorke do kraja!
  • +1 1
Link to comment

godina 20 AC (after Coronavirus).

 

videoblocks-pan-of-grandfather-with-grey

 

- Deda, hajde opet nam pričaj onu priču kad si tukao Redorana u fantaziju.

- Hoćete onu u regularnoj ligi ili u draftu?

- U draftu, deda. U draftu.

- Sedite tu lepo pa da počnemo. Pa bilo je to prve ili druge godine Koronavirusa, ne sećam se tačno...

- Onda kad si draftovao Obamajanga na početku sezone?

- Jeste, kure dedino.

- Beše to neko skraćeno kolo, božemesakloni. Pola tima nisam imao. I sednem ja tako par dana ranije. I napravim transfera ko nikad pre. Rastosiljam se one silne bede koju sam imao, i napunim se igračima Brajtona, dovedem golmana Njukasla... Ništa to nije posebno bilo. Ali igači sa srcem! To je meni bilo bitno. I to što su igrali u tom skraćenom kolu, naravno.

- A šta je on doveo od igrača?

- Nisam ja to ni gledao. Nikad ja nisam pravio tim po meri drugog. Naročito ne tamo nekima kojima sam još iz Betona morao da uzimam meru.

- I?

- 51 poen! Ko iz pičke! Ups, nemoj da kažete babi da sam to rekao.

- Bravo deda! A Redoran?

- Ma ništa. 10. 11 možda. Ubio sam ga ko granom.

- Bravo deda! A je l ti bar posle čestitao na forumu?

- Ma jok. Ništa. Ćutao je ko Vučić o Cvijanu.

- Misliš na našeg maršala Vučića?

- Mislim, jebem mu sve krvavo. Ups, nemoj da kažete babi da sam to rekao.

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Bogme ja na nevidjene guzove izbegoh da izgubim od Adasevica koji je, sva je prilika, odavno batalio FPL i imao 3 i slovima TRI igrača ovaj vikend vs mojih 8 komada. Da ne dovedoh Trossarda fala nebesima, lepo bih se izblamirao.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hvala druže! Na vreme pokupljeni Gundo i Lingz show napravili, mislim da su oni glavni preokret na tabeli izgurali. Plus Dallas koga sam rano uzeo, nakljucao se poena ko car.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...