Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

12 minutes ago, radisa said:

Jbg, stvar ukusa, ovo što igra Atletiko je umetnost... Ne kao Murinho sa Interom protiv Barce (ili Di Mateo sa Čelzijem, protiv istih), ali to je otprilike to, kako se igra protiv ekipe koja igra na posed...

 

Ali, teško će izdržati 180 minuta da se brane... Proći će jedan dribling ili dupli pas... Valjda...

 

Jbt vi ako da ne znate kako Simeone igra? Jel se neko seca kako je stigao do 2 LS finala? Kako je osvojio LE i La Ligu?

 

To je njegov stil igre i za sad mu odlicno ide, pogotovu obzirom na ocajnu sezonu u domacem prvenstvu.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Jbt vi ako da ne znate kako Simeone igra? Jel se neko seca kako je stigao do 2 LS finala? Kako je osvojio LE i La Ligu?

 

To je njegov stil igre i za sad mu odlicno ide, pogotovu obzirom na ocajnu sezonu u domacem prvenstvu.

Znam ja kako igra Simeone, naravno da će da se brani, ali ja ne milim da može 180 minuta da ide ne kontru protiv L'ppola...

 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

To je njegov stil igre i za sad mu odlicno ide

 

Pazi, dozvolio je čak dve poluprilike za nepunih sat vremena, to teško da smatra za odlično.

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Znam ja kako igra Simeone, naravno da će da se brani, ali ja ne milim da može 180 minuta da ide ne kontru protiv L'ppola...

 

 

Pa gol nije dao iz kontre nego na presing na startu meca.

 

6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pazi, dozvolio je čak dve poluprilike za nepunih sat vremena, to teško da smatra za odlično.

 

Da, poluprilike...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...