Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:

samo jedan primer koga se secam.

kad god bi kuvar pravio rostilj, onda sve ono sto ostane od hrane bi se nosilo negde u "narodnu" kuhinju. osim kod müllera koji je ostatke hrane radije bacao nego da pokloni. 

Tačno bi radio u logoru da je su ovo 40-e godine prošlog veka

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Tačno bi radio u logoru da je su ovo 40-e godine prošlog veka

Fudbaler, kojeg najviše mogu da zamslim kao neko mudo u logoru je Carsten Jancker, samo su mu čizme falile i na terenu :D

  • +1 1
Link to comment

Moram priznati da je i meni Miler jedan od retkih simpaticnih fudbalera. Nije kao neki koji vode vise racuna o svojoj kosi, tetovazama i obrvama nego o pobedjivanju i ne prenemaze se na terenu. Skroz je old skul, sa ovom frizurom i gradjom u koju god deceniju da ga stavis ne bi odudarao. Najcesce je komican, ne mogu da ga zamislim da je tako grozan lik privatno kao sto kazete.

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Fudbaler, kojeg najviše mogu da zamslim kao neko mudo u logoru je Carsten Jancker, samo su mu čizme falile i na terenu :D

pfff 1/1, apsolutno, čudi me da ga Tarantino nije uzeo za neku ulogu u Inglorius Basterds :D

 

3 minutes ago, Meazza said:

Moram priznati da je i meni Miler jedan od retkih simpaticnih fudbalera. Nije kao neki koji vode vise racuna o svojoj kosi, tetovazama i obrvama nego o pobedjivanju i ne prenemaze se na terenu. Skroz je old skul, sa ovom frizurom i gradjom u koju god deceniju da ga stavis ne bi odudarao. Najcesce je komican, ne mogu da ga zamislim da je tako grozan lik privatno kao sto kazete.

Ja ga fudbalski izuzetno cenim, ali što se tiče utiska, kad ga pogledaš, poklapa se sa onim šta je Ros napisao, a nema razloga da ne verujem Rosu :D 

Link to comment
Just now, BWA said:

Efenberg ladno prolazi kao kapo, Švajni takođe.

Švajni je "dobri Švabo", koji jeste u logoru, ali pokazuje znake ljudskosti prema logorašima i često rizikuje svoju poziciju da bi im pomogao

 

  • Haha 1
Link to comment

Meni je utisak skroz suprotan. Jedan od retkih preostalih gotivnih i koloritnih likova u danasnjem fudbalu. 

 

A ovo za naciste je pomalo bezveze sto pisete, i to kazem kao self-confessed germanofob.

Link to comment
25 minutes ago, Lancia said:

Trebalo je da znam, cim ga Middle toliko obozava :D

 

Sad mi je jos simpaticniji. Nema nista dosadnije od konobara i taksista koji bi da budu drugari.

 

22 minutes ago, Ros said:

samo jedan primer koga se secam.

kad god bi kuvar pravio rostilj, onda sve ono sto ostane od hrane bi se nosilo negde u "narodnu" kuhinju. osim kod müllera koji je ostatke hrane radije bacao nego da pokloni. 

 

U pravu je. Nema nista grdje od hladnog rostilja. 

 

25 minutes ago, Lancia said:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Meazza said:

A ovo za naciste je pomalo bezveze sto pisete, i to kazem kao self-confessed germanofob.

Zar ti tu vidiš išta više osim bezazlene sprdnje sa javnim ličnostima?

 

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

Zar ti tu vidiš išta više osim bezazlene sprdnje sa javnim ličnostima?

 

Frka mu od Middla, prvo se smejuljio na racun Milera, sad kad se Bosanac pojavio, odmah druga prica :D

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Frka mu od Middla, prvo se smejuljio na racun Milera, sad kad se Bosanac pojavio, odmah druga prica :D

 

Molim lepo, pre nego sto se Bosanac pojavio. :fantom:

 

Link to comment

Zajeban je Miler fudbaler skroz, kakav je privatno to je njegov problem. Covek igra fudbal, ne predaje etiku. Miler je dokaz da fudbal pocinje i zavrsava se u glavi i da sampion i pravi igrac moze da bude i lik koji fizicki nije superioran ali zna znanje a ne moze lik koji ima promaju u glavi, koliko god da je brz ili snazan. Fudbal je slozena igra, kad su ekipe podjednako kondiciono spremne i imaju slican kvalitet ono sto skoro uvek odnese prevagu su odluke koje se donose na terenu u realnom vremenu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...