Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

On je takođe od Milutinova/Mlohatinova  napravio šmekera koji je zaveo Sandru  Partizan.

Ne samo da je sa mizernim budžetom činio čuda bacajući na koljena velikane evropske košarke, već je od trapavih dječaka pravio ozbiljne ljude.

Dule je Jedna svestrana ličnost od koje može mnogo toga da se nauči.

Ne samo na sportskom planu, već i mnogo šire.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

meni su generalno svi ti igraci zvezde dok je jos postojala delovali kao da su u vezi, odnosno da su par...recimo antic i raicevic, rakocevic i jeretin, radivojevic i dragojlovic...radivojevic je cak i branio svog partnera od duplo veceg crnca stjuarta

Link to comment

da zvezda i dalje postoji ne bi smetalo da igraju evroligu...ipak je dala mnogobrojne reprezentativce kad je selektor bio cuveni kosarkaski strucnjak moka slavnic...tad je vodio ogromnog talenta aleksandrova i radivojevica koga je veseli preskovio u kontri, a na sirem spisku mu je bio jao mile i zirafa misanovic

Link to comment

Od svih Zvezdinih rerezentativaca na mene je najjači utisak ostavljao Zoran Radović. Prototip modernog plejmejkera za to vrijeme.

 

Znači, Radović, pa 10 praznih mjesta pa Bogosavljev, pa još 20 praznih mjesta pa Rastko Cvetković.

Link to comment

a godinu dana pre toga isto tako veliki strucnjak i poznavalac kosarke sakota je vodio marka malinu marinovica i uspeo da izgubi od nigerije kosarkaske sile....po mom skromnom misljenje najbolji potez u karijeri tog momka je kad je izveo majgeri i sutnuo konstukciju kosa kad se iznervirao jer je stimac napravio jedan izuzetno mudar faul u korist igraca partizana...mozda nije bio stimac, mozda je to bio oliver stevic ili tako neki bivsi igrac bivseg ugasenog kluba

Link to comment

Šakota je tada pogriješio što nije vodio Stivena Markovića.

Mada, poveo je Miroslava Raičevića koji je bio odličan na tom prvenstvu, ali nije mogao sam.

Link to comment

njega je vec tada otudjila australija...zeleli su ga amerikanci, ali su ovi bili brzi...zao mi je sto su se ugasili, stvarno sa tako bogatom istorijom stvaranja srpskih i australijskih reprezentativaca zasluzuju da igraju evroligu

Link to comment
21 minutes ago, BWA said:

Od svih Zvezdinih rerezentativaca na mene je najjači utisak ostavljao Zoran Radović. Prototip modernog plejmejkera za to vrijeme.

 

Znači, Radović, pa 10 praznih mjesta pa Bogosavljev, pa još 20 praznih mjesta pa Rastko Cvetković.

 

Od Zvezdinih reprezentativaca ubedljivo najveci je bio ludi Duci Simonovic. Korac posle Koraca, one man show, da se bavio samo kosarkom umesto sto je zalutao u "misticizam" bio bi u svim pricama o najboljem srpskom igracu ikada nezaobilazan faktor.

 

No, ne cudi me da o tome nista ne znaju oni za koje je kosarka pocela sa Duskom Vujosevicem.:sleep:

Link to comment
Just now, harper said:

 

Od Zvezdinih reprezentativaca ubedljivo najveci je bio ludi Duci Simonovic. Korac posle Koraca, one man show, da se bavio samo kosarkom umesto sto je zalutao u "misticizam" bio bi u svim pricama o najboljem srpskom igracu ikada nezaobilazan faktor.

 

No, ne cudi me da o tome nista ne znaju oni za koje je kosarka pocela sa Duskom Vujosevicem.:sleep:

Vjerujem ti.

Ali ja se Ducija ne sjećam.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Vjerujem ti.

Ali ja se Ducija ne sjećam.

 

Ima snimaka verovatno, a i statistike govore dovoljno. Lik je 'ladno na tim rezultatima umeo da ubaci 50+ poena po utakmici, jedan od onih igraca koje ne mozes da drzis ni na koji nacin. To sam kasnije vidjao kod Kice i Drazena, oni kad se zainate daju ti kos kad hoce.

Link to comment

drobnjak je nesto slicno radio, ali on je isto tako znao da nagazi aut liniju u poslednjoj sekundi...to se desilo nekoliko sezona pre zvezdinog gasenja, mozda u onoj sezoni kad je neki momak odneo koseve sa najmanjeg kalemegdana

Link to comment
3 minutes ago, shimpr said:

drobnjak je nesto slicno radio, ali on je isto tako znao da nagazi aut liniju u poslednjoj sekundi...to se desilo nekoliko sezona pre zvezdinog gasenja, mozda u onoj sezoni kad je neki momak odneo koseve sa najmanjeg kalemegdana

 

Imas pokojnog coveka na avataru u neprilicnoj pozi. Mozda da nadjes neku drugu fotografiju, pristojnije je.

Link to comment

Ali Dule nikad nije ponižavao protivnika. Da je on bio trener onda kad je bilo 41 razlike, ne bi bilo ni 30. Poznato je da bi Duško pri velikoj razlici ubacivao poletarce što su protivnici koristili da ublaže poraz.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...